22 Ağustos 2022 Pazartesi

LGS'ye hazırlık için en doğru tercihimiz Doping Hafıza!

Beyinlerin yarıştığı bir çağda tek sermayemiz olan beynimizi nasıl daha etkin kullanabileceğimizi araştırırken Doping Hafızanın varlığına rastladım. Üniversite sınavında veya diğer sınavlarda yıl kaybetmenin ne kadar önemli olduğunun bir veli olarak hem maddi hem manevi zararlarının farkındayım. Anne baba olarak çocuklarımızın sınavlarda derece yapamalarını, en iyi yerlere gelmelerini, en iyi eğitimleri almalarını istiyoruz. Ece Naz bu sene 7.sınıf a geçti, LGS annesi adayıyım artık :) Kızım için istediği yerden ders çalışabileceği en iyi online platform hangisi olabilir diye araştırmaya girdim ve karşıma Doping Hafıza çıktı. Doping Hafıza, teknolojiyle eğitimi en güzel noktada buluşturan bir platform. 4.sınıftan itibaren dersleri için destek almaya başlayabilirsiniz. LGS, YKS, ALES, DGS hatta KPSS sınavlarına kadar hazırlanabileceğiniz bir platform. Doping Hafıza’nın İçerisinde bulunan ‘yapay zekâ’ sistemi tamamen kişiye özel çalışma programı hazırlıyor. 


Öğrenciler, yapay zekâ temelli akıllı testini çözüyorlar; hangi derse daha fazla çalışmaları gerektiğini, hangi derse günde kaç saat çalışmaları gerektiğini, hangi konudan eksikleri olduğunu görüyorlar. Yapay zekâ grafikler şeklinde bunu öğrenciye sunuyor. Kızım istediği zaman, istediği yerde 7/24 dilediği gibi çalışıp eğitimini alabiliyor. Şehir dışına çıktığımızda da tabletini hiç elinden düşürmedi. Doping Hafıza dersleri de animasyonlu şekilde anlattığı için kızım ders çalışmayı çok seviyor. Animasyonlu anlatım sayesinde hem eğleniyor hem öğreniyor. Hatta çalışmaya korktuğumuz dersleri bu şekilde yenmiş olduk. Şimdiden netlerimizde de iyi bir artış yakaladığımızı söyleyebiliriz. Görsel hafıza tekniğiyle bir hikâye kurgusu yaratarak öğrenmiş olduğumuz verilerin zihnimizde canlanması hafıza depomuzu doldurmaktadır.


 Bir anne olarak özellikle içerisinde bulundurduğu ‘veli takip sistemi’ ile de içim çok rahat. Kızımın günde kaç saat çalıştığını, hangi konulardan video izlediğini vs. her şeyi görebiliyorum. Bilgisi telefonuma geliyor. Böyle bir sistemin var olması bir anne olarak bana çok güven veriyor. Gönül rahatlığıyla kızımın çalışmalarını takip edebiliyorum. Ayrıca kızım Doping Hafıza’nın özel dersini de kullanıyor. Özel ders sisteminin olması harika. Kızım anlamadığı bir konuda hemen alanında uzman bir öğretmene bağlanıyor ve konuyu iyi bir şekilde öğrenmiş oluyor. Çözemediği sorularda da gene aynı şekilde Çözücü yan uygulamasını kullanıyor. Sorunun fotoğrafını çekip uygulamadan gönderiyor çok hızlı bir şekilde sorunun çözümlü hali videolu şekilde geri geliyor. Özel ders almış gibi öğretmenin sürekli seninle, kime sorsam derdi tamamen ortadan kalkmış bu teknik ve bu destekle Türkiye’de derece alan öğrenciler arasına giren insanların varlığı da yadsınamayacak kadar çok fazla. LGS de benim çocuğumda derece yapıp istediği liseye girebilir. 


Doping Hafıza ‘yı hem özellikleri sayesinde hem de içerisinde barındırdığı yapay zekâ sistemiyle güven verdiği için tercih ettik. İçerisinde barındırdığı binlerce yeni nesil soru çeşitleriyle de kızım çok sayıda test kitapları taşımak zorunda kalmıyor. Soruları da bir o kadar kaliteli. Ayrıca her sene Türkiye derecesi öğrencilerin de Doping Hafıza’dan çıkması da tercih etmemizin sebepleri arasında. Siz de çocuklarınızın keyif alarak ders çalışmasını ve iyi bir başarı elde etmesini istiyorsanız, sizlere Doping Hafıza’yı gönül rahatlığıyla öneriyorum. LGS ye hazırlanan öğrenciniz varsa mutlaka Doping Hafıza ile tanışmalısınız, fiyatları da çok makul ve istediği saatte istediği yerden bağlanıp derslerini çalışabiliyor. Kızım faydalanırken göz ucuyla bile baktığım birçok konu benim de aklımda kalıyor. Bazen keşke bizim zamanımızda da olsaydı diyorum. Dışarıdan  matematik, Türkçe , İngilizce'de özel ders aldırmaya kalksam maddi olarak inanın altından kalkamazdım. Çağı yakalayan bu uygulamayı kaçırmayın naçizane tavsiyem budur. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder