21 Eylül 2021 Salı

Takım Elbise Seçiminde Kararsız Kalanlara Öneriler

                                              

Erkek giyimin en önemli seçeneklerinden biri olan takım elbise, spor takım elbise ya da siyah takım elbise gibi farklı varyasyonları ile stil sahibi erkeklerin gözdesi olmayı sürdürüyor. Erkek takım elbiselerin tercih edilebileceği alanlar oldukça fazla, iş yerinde, günlük yaşamda ya da özel günlerde erkek takım modelleri yarattığı tarzla, dikkat çekici bir ambiyans ortaya koyuyor. Bununla birlikte, takım elbiseler hem model bakımından, hem de kumaş, tasarım ve tarz açısından çok geniş bir ürün skalası içeriyor. Takım elbise seçiminde neye karar vereceğinizi seçemediyseniz, bazı önerilerde bulunduk. Beden Ölçüsüne Göre Takım Elbise Seçimi 

Takım elbise satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok husus var. Bunların başında, ürünün yani kumaşın kalitesi geliyor. Ancak bununla sınırlı değil, erkeklerde vücut tipine göre takım elbise seçimi son derece önemli. Bel ölçüsüne ve omuz genişliğine göre tercih edilebilecek takım modelleri, doğru karar verdiğiniz takdirde üzerinizde harika durabilir. Bu anlamda takım elbise ölçüsü alırken omuzun ve bedenin ölçülerine dikkat etmek önemli. Takım sizi sıkmamalı, ancak geniş de durmamalıdır. Takım elbisenin önemli parçalarından biri de tabii ki pantolonlar. Pantolon seçiminde paçanın ideal uzunluğa sahip olması çok önemli. Zira kısa bir pantolon paçası, olduğunuzdan daha kısa görünmenize neden olabilecekken, uzun pantolon paçası ise daha uzun görünmenizi sağlar. Takım elbisede diğer bir önemli parça da, gömleğin yakasıdır. Gömlek yaka boyunuz, ceketinizle uyumlu olmalı. Spor Takım Elbise Tercih Etmek mi İstiyorsunuz? 

Takımlar genel olarak  yüzlerce farklı model içerse de, konsept iki temelde ayrışır. Bunlar klasik ve spor takım elbiseler. Klasik takım elbiseler, siyah takım elbiselerin ağırlıkta olduğu, genel olarak parlak ve iddialı bir kumaşa sahip, özel günlerde giymek için uygun ürünlerdir. Klasik erkek takım elbise modelleri, günlük kullanım için çok uygun olmaz. Daha çok özel görüşmeler, toplantılar ya da benzeri etkinlikler için tercih edilir. Bunun dışında ikinci bir çizgi olan spor takım elbise, son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Spor takım elbiseler, günlük yaşamda, okulda, iş yerinde rahatlıkla tercih edilebilir. Kombin açısından da geniş bir skalaya sahip olan spor takım elbiselerde gömlek tercihiniz, ayakkabınız ya da diğer aksesuarlarınızda daha özgür, renkli seçimler yapabilirsiniz.   

Ciddi ve klasik bir tarzı tercih etmek isterseniz, en çok tercih edilen takım konsepti olan siyah takım elbiseyi düşünebilirsiniz. Erkek giyim alanında en iyi seçenekleri sunan, köklü giyim markası Kiğılı’da herkese hitap eden spor takım elbise ve siyah takım elbise seçenekleri var. Size en uygun tarzı belirleyip, vücut tipinize en uygun seçeneği Kiğılı güvencesi ile keşfedebilir, online satış sitesinden satın alabilirsiniz.  

 

 

1 yorum:

  1. ben mesela desenli olanları sevmyorum :)
    düz renk ya da kendinden desenli kumaşlar

    YanıtlaSil