19 Ağustos 2020 Çarşamba

Biri Organik Mi Dedi !

Hep deriz ya, organik ve doğal ürünlerle beslenelim, sağlıklı ve zinde kalalım.
Sağlıklı ve doğal beslenmenin yolu sağlıklı ve doğal üretilen gıdaları, sağlıklı yetiştirilen doğal olan ürünleri tüketmekten geçiyor.
Sağlıklı ve lezzetli ürünler üretmeyi günümüzde başarabilen çok üretici kalmadı.
Kendi bahçelerinde özenle doğal olarak ürettikleri ürünleri tüketicileri ile buluşturan tarlaca.com da bunu başarabilen çiftliklerden. Ayrıca kadın çiftçilerimizin doğal tarım yöntemlerini kullanarak, mahsüllerini koruyucu, katkı içermeden el yapımı hazırladıkları ürünleri onlardan temin ederek, kadınlarımıza destek veren ve sitesinde satışa sunan Damla hanımı tebrik ediyorum.

Üretici bir ailenin, hem kendileri hem de sağlıklı ve doğal ürün kullanıcıları için  ürettikleri daha bir çok ürün artık tarlaca.com da sizlerle buluşuyor. Günümüzde güvenilir ve gerçek anlamda lezzetli ürünlere ulaşmak o kadar zor ki; ben bulmuşken sizlerle de paylaşmak istiyorum. 

Şeker ilavesiz reçeller, katkısız ballar, fıstık ezmeleri, organik reçel çeşitlerini, organik ekmek,  acı biber salça , konserveler gibi bir çok doğal ürünün satışını online olarak yapan bir firma. Doğru adresi bulunca kesinlikle değerlendirmek gerekli diye düşündüm ve küçük bir alışveriş yaptım.

Siteye giriyorsunuz, doğal ve organik ürünlerden dilediğinizi seçiyorsunuz ve aynı gün anlaşmalı kargo firmaları ile tarafınıza gönderim yapıyorlar. 
Türkiye deki bütün şehirlere gönderim yapabiliyorlar. 

Üstelik güvenli ödeme seçenekleri arasından dilediğinizi siz seçebiliyorsunuz.
75 lira üstü alışverişlerde kargo ÜCRETSİZ.. 
İsterseniz kapıda ödeme, isterseniz de kredi kartı ile site üzerinden ödeme yapabiliyorsunuz.
Daha ne olsun, özlediğiniz gerçek lezzetler artık size bir tık kadar yakın.