25 Aralık 2020 Cuma

Roma Butik Alışverişim

 

Arkadaşlar merhaba, online giyim alışverişi yapmayı seviyorum. Hem zamandan tasarruf ediyorum hem de yorulmadan sipariş veriyorum. Pandemi alışveriş alışkanlıklarımızı da değiştirdi, risk almamak adına çoğu kişi alışverişini online evden gerçekleştiriyor. Bu sezonun trend parçalarından olan yüksek bel kemerli havuç pantolon  u instagramın güvenilir satış sayfalarından olan Roma Butik web sitesinden sipariş verdim. 


Ben bedenime uygun aldım. Siparişimin ertesi günü, kargom elimdeydi. Fiyatları gayet uygun ve pantolonun kumaşı beklediğimden de çook kaliteli çıktı. Arkasında lastik olmasını da sevdim. Pantolon boyu, kesimi, dikişleri çok güzel.
Roma Butik te alt grup, üst grup, elbise, dış giyim , alt üst takımlar mevcut. 100 TL üstü alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ . Müşteri memnuniyetini üst düzey tutan bir firma, ürünü beğenmediniz mi 7 gün içinde iade yapabiliyorsunuz , 3 gün içinde de paranızı iade yapıyorlar. Instagram hesabını takip edenlere %10 ek indirim kodu sağlıyorlar.

Güvenilir alışveriş sitelerinize Roma Butiği eklemeyi unutmayın olur mu, ben çok memnun kaldım alışverişimden, gözüme kestirdiğim ürünler var, inşallah gelecek ay onları da alacağım :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder