9 Temmuz 2019 Salı

Pırlanta Erkek Yüzüklerde dev Ariş fırsatı!


Modern ve kendine güvenen erkeğin stili kullandığı aksesuarlardan geçiyor. Erkeklerin en çok tercih ettiği, stil tamamlayıcısı takılar, yüzükler. Ariş pırlanta’nın erkek yüzük koleksiyonunda çok çeşitli yüzük modelleri vardır. Her tarza ve her ortama uyan yüzük modellerinde farklı semboller ve anlamlar yer alır. Tarz sahibi ve günün her saati takılabilecek yüzüklerin yanında geleneksel ve klasik pırlanta taşlı yüzükler de oldukça sıklıkla tercih edilir. Özellikle siyah beyaz pırlanta erkek yüzük modelleri en çok tercih edilen modellerdendir.


Geçmişten gelen kültürümüzü de sembolize eden yüzükler beylerin çok hoşuna gidecek. Üzeri işlemeli gümüş yüzük üzerine Esma-ı Hüsnâdan biri yazılıp özel bir teknikle üzeri koruma altına alınan yüzükler altın ve pırlantalı süslemelerle estetik bir hale bürünmüştür. Klasik olmanın verdiği o asil görüntüsüyle Ariş yüzük modelleri sizleri bekliyor. Milli kültürle tasarlanan yüzüklerden de Selçuklu dönemine ait mimari eserlerde çoğunlukla görülen çift başlı kartal figürleri ile süslenmiş yüzük tasarımları günün her saati erkeklerin yanında olacak. Özel günlerde ya da sevginizi göstermek için bir yol aradığınızda harika bir armağan.


Eşiniz, babanız ve sevdikleriniz için şık hediye paketi yapılarak hazırlanan erkek yüzük modelleri aynı zamanda “erkeğe ne alınır?” sorusunun da cevabı. Giyimine ve tarzına önem gösteren beyler için özel olarak tasarlanan Ariş pırlanta yüzükler koleksiyonunu çok seveceksiniz. Modern ama geleneklerinden kopmayan, şık ve bir o kadar gösterişli.


Kendine dikkat eden ve her zaman çekici görünmeyi seven erkeklerin tercihi. Klasik ve geleneksel tasarımın çağdaş bir stille birleşmesine tanık olun. Erkekler için tasarlanan yüzükler minimal, kusursuz çizgileri ve parlaklığı ile görenlerde hayranlık uyandıracak. 1 yorum:

  1. please remember the collaboration you promised. You've got our products for quite long time but no any reply. check your email please

    YanıtlaSil