18 Nisan 2019 Perşembe

Kadınların Zümrüt ve Safir Zamanı!Yüzyıllardır küpeler, kadınlar için vazgeçilmez aksesuarlardan. Zarif desenlerin işlenmiş olduğu pırlantalı küpelerin stillerinde en yenilikçi tasarımlar her zaman Zen pırlantadan geliyor. Zümrüt küpe veya safir küpe gibi doğanın en değerli taşlarıyla bezeli pırlanta küpeler her zaman favorilerden. Hem estetik hem de kullanışlı küpe modelleri özel koleksiyonlarda sergileniyor. Gelincik kırmızısı yakutlar, gece mavisi safirler ve saflığın diğer adı pırlantalarla bezeli mükemmel tasarımlar. Mücevher dünyasının dinamik, havalı ve çekici markası Zen pırlanta yine harika bir koleksiyon oluşturmuş.

 Kolye ve yüzükler gibi pırlanta küpeler de bir o kadar dikkat çekici. Renklerin sihri pırlanta küpe koleksiyonunda kendini yansıtmış. Zümrüt taşlı zarif küpe modellerinden çekici mavi safir küpe modellerine kadar havalı tasarımlar sunuluyor. Safir taşı aynı zamanda cennet taşı olarak biliniyor. Mükemmel mavinin beyaz altınla uyumu gözlerimizi kamaştırdı.

Geçmişten beri kadınların asil duruşunun ayrılmaz bir parçası sayılan bu nadide taş Zen koleksiyonlarında en özel haline bürünüyor. En az safir kadar özel olan Zümrüt taşı da yeşilin en canlı tonuyla tazeliği müjdeliyor. Bu özel taş ile tasarlanmış kusursuz mücevherler, içinde barındırdığı derinlik ile duyguları harekete geçiriyor.

Safir ya zümrüt gibi değerli taşlar ile pırlantanın uyumunu yakalayan Zen tasarımları, sıra dışı modellerle yenilik yaratmak isteyen kadınları heyecanlandırıyor. Her kombininde göz alıcı bir fark yaratmayı seven cesur kadınlar için hazırlanan küpeler tek bir mücevherle mükemmel görünmenin anahtarı haline geldi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder