29 Haziran 2018 Cuma

Baza Yataklarla Düzen ve Şıklık Bir Arada


Yatak odalarına estetik bir görünüm kazandıran bazalı yatak modelleri, geniş depolama alanlarıyla da kullanım avantajı sunuyor. Yataş Bedding güvencesiyle uzunca bir süre konforlu şekilde kullanabileceğiniz tüm ürünler; kolay açılıp kapanan, üstün güvenlik sağlayan, çökme, paslanma ve çürümeye karşı dayanıklı malzeme ve mekanizmalarıyla öne çıkıyor. Odanızın dekorasyonuna uyum sağlayacak birbirinden şık modelleriyle göz dolduran bazalar, yatağınızın formunu korumasına da yardımcı oluyor.


Zevkinize Uygun Baza ile Odanızı Değiştirin

Yeni bir ev dekore edenler, yatak odasını ya da yatağını yenileyenler için her beğeniye uygun farklı tarzda baza yatak çeşitleri bulunuyor. Odanıza renk katacak olan model ve döşeme seçeneklerine sahip ürünlerle, aradığınız şıklığı yakalayabilir, dilediğiniz stili yansıtabilirsiniz. Seçtiğiniz model ile yatak odanızın genel havasını tamamıyla değiştirebilir, mobilya takımınız ve diğer eşyalarınızın şıklığını en etkili biçimde tamamlayabilirsiniz.

Ekrudan laciverte, beyazdan toprak rengine kadar oldukça geniş bir yelpazede açık ve koyu renk tonu alternatiflerine sahip; düğmeli, düz, asimetrik dikişli ya da kılıflı baza ve baza başlık modelleriyle, odanızda klasik ya da modern dokunuşları hakim kılabilirsiniz. Böylece yatağınıza, konforun yanı sıra estetik de kazandırabilirsiniz.


En Fonksiyonel Baza Modelleri ile Tanışın

Geniş iç hacme sahip baza modelleri, belirli dönemlerde kullanmadığınız eşyaları düzenlemek için dolaplarınızda yer açmanıza gerek bırakmıyor. Bazanızın altındaki depolama alanı size; yorgan, yastık, battaniye, pike ve nevresim takımı gibi ürünleri, kullanmadığınız zamanlarda rahatlıkla saklama olanağı sunuyor. Arta kalan boş alanları ise ihtiyacınıza göre dilediğiniz biçimde değerlendirebilirsiniz.
Çok amaçlı kullanım avantajı sağlayan sandıklı baza çeşitleri, eşyalarınızı organize ederken yerden tasarruf sağlamanıza, tozdan ve diğer etkenlerden koruyarak muhafaza etmenize yardımcı oluyor. Depolamak istediğiniz her türlü tekstil ürünü ya da diğer küçük eşya ve giysileri ortadan kaldırarak, evinizi ve yatak odanızı çok daha düzenli bir hale getirmenizi kolaylaştıran fonksiyonel ürünler olarak dikkat çekiyor.


Güvenlik, Dayanıklılık ve Kolay Kullanım Ayrıcalığı Yaşayın

Kalite, konfor ve işlevselliği teknoloji ile buluşturan bazalar, amortisör ve makaslarda kullanılan özel kilit sistemleri ile sizi ve çocuklarınızı olası kazalara karşı koruyor. Dayanıklı çelik konstrüksiyon iç aksamlar, zamana yenik düşmüyor ve uzun yıllar boyunca işlevini sürdürüyor. Aşırı güç sarf etmeden kolaylıkla açıp kapatmanızı sağlayan mekanizmaları, konforlu ve pratik bir kullanım sağlıyor. Tüm modellerin ortak özelliği olan yüksek ayaklar ise yatağınızı hareket ettirmek zorunda kalmadan altını temizleyebilmenize imkan tanıyor.


İhtiyacınıza göre tek ya da çift kişilik baza modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bazı modeller yalnızca çift kişilik, bazıları ise hem çift hem de tek kişilik baza seçenekleri sunuyor. Tek ve çift kişilik ebatların; 90x90, 90x200, 100x200, 120x200 ve 140x190, 150x200, 160x200, 180x200, 200x200 gibi farklı ölçü seçenekleri de bulunuyor. Baza fiyatları ise modele ve kullanılan döşeme türüne göre değişiklik gösterebiliyor.

Easy Motion Başlıklı Baza modelinin son teknoloji kullanılarak üretilen amortisörü ile yorulmadan tek elinizle, neredeyse hiç güç sarf etmeden bazanızı rahatlıkla kaldırabilirsiniz. Yine tek hamlede ve kolayca, kapağın kendiliğinden aşağı inmesini ve yerine oturmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca hızlı bir kuvvet uygulansa bile açık olan kapağın aniden kapanmasını önleyen ‘anti şok’ özelliği sayesinde, kullanım sırasında ekstra güvenlik oluşturabilirsiniz.

Birbirinden şık, işlevsel ve konforlu baza yatak modelleri arasından yatak odanızın dekorasyonuna ve zevkinize en uygun ürünü seçebilirsiniz. Aradığınız özelliklere sahip sezonun en gözde ürünleri, Yataş Bedding’te beğeninize sunuluyor. Dilediğiniz ürüne, Yataş Bedding kalitesi ve ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz.