16 Mart 2018 Cuma

kehribarbebe.com alışverişim

Herkese merhaba, 
Nil Su ilk 15 gün çok güzel uyuyordu, sorunsuz geçiyorduk geceyi gündüzü taa ki kolik sancıları gelene kadar !!! Bebeğimde gaz sancıları olmaya başladı.Abartısız 3-4 saat sakinleşmeden ağlıyordu deyim yerindeyse; morarana kadar..
Araştırma içine girdim ne yapabilirim diye. Aslında bebeklerde diş çıkarma zamanı kullanılan kehribar kolyelerin, yenidoğan kolik ve gaz sancısına iyi geldiğini duydum.. Kehribar ağrı taşı, antibiyotik olarak biliniyormuş, bende yeni öğrendim.Bebeğime doğal olmayan bir şey kullanmak istemedim.Önce ürünü araştırdım, kullanıcı yorumlarını okudum.Herkes işe çok yaradığından bahsediyordu.Bir çok sitede fiyat araştırması yaptım ve bütçeme en uygun olan yerden hemen sipariş ettim kehribar diş kolyesi ni. 

Kolye ve bileklik set olarak aldım.
Kehribarın faydalarına,sizde bakın araştırın.İlla bebek için düşünmeyin anne olarak sizde kolye formunda olanlardan alabilirsiniz ama özellikle baltık kehribarı olmasına özen gösterin, dikkat edin. Neye mi iyi geliyormuş ; migren ağrısı , mide, romatizma, baş, bel ağrısına ve depresyona iyi geliyormuş.
Şuan bileklik biraz büyük geliyor daha minicik bilekleri ama ayak bileğine tam oldu :) Kehribar bebek bilekliği 0- 4 ay arasındaki bebeklerde ayak bileğine takıldığı zaman kesinlikle gaz sancısına iyi geliyor.
Kolye tam oldu, boynuna oturmuyor.Şöyle bir bilgiyi paylaşayım, kesinlikle uyurken çıkarılmalı.Ayağına dolaya bilirsiniz , göbeğinin üstüne koyabilirsiniz uyurken.
Ürünler sertifikalı ve testlerden geçmiş orjinaldir. 
Bence yeni doğan bebek ihtiyaç listesine eklenecek bir ürün bu kolye ve bileklik :) 
Etkisini 24 saat ile 72 saat arasında gösteriyor diyor ama bizde hemen o gün etki etti.
Gaz sancıları azaldı, eskisi gibi ağlama krizleri kalmadı.

Kargom 24 saat içerisinde bana ulaştı.
Instagram  http://instagram.com/kehribarbebe adresinden müşteri yorumlarını görerek gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder