17 Şubat 2018 Cumartesi

GOMMAGE DE SABLE ROSE İLE YEPYENİ TAZE BİR CİLT


Vücudunuzu şımartacak eşsiz bakım ürünleri yaratan La Rose Des Sables Paris’ten, tüm vücudunuzda kullanacağınız yeni vücut peelingi Gommage De Sable Rose 

Mineral ve bitki dünyasını birleştirerek doğal bakım ürünleri yaratan La Rose Des Sables Paris, yepyeni vücut peelingi Gommage De Sable Rose ile vücudunuzdaki ölü hücrelerden arınmanıza yardımcı olacak. Cildinizdeki fazlalıklardan kurtulurken, cildiniz hiç olmadığı kadar pürüzsüzleşecek ve kadifemsi bir dokunuşa sahip olacak. 
İçeriğindeki pembe Bora Bora kumu ve yaban mersini tozu ile cildiniz yumuşarken, Deniz tuzunun mineral etkisi ile mükemmel peeling etkisini hissedeceksiniz. Suyla temasında süte dönüşen özel yapısı ile gerçek bir süt banyosu keyfini deneyimleyeceksiniz.  
Gommage de Sable Rose ölü hücreleri etkili bir şekilde elimin ederken, diğer taraftan cildin gözeneklerini sıkılaştırır. Tüm vücudunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz Gommage De Sable Rose, özellikle dirsek, diz ve topuklarınızda derinlemesine etki ederek tüm sertliği alacak ve kadifemsi bir cilde sahip olacaksınız. 

Kullanımı: Haftada bir veya iki defa özellikle sert bölgeler üzerinde durularak(topuklar, dizler, dirsekler) hafif masaj eşliğinde uygulanır. Uygulamayı takiben cildi durulayın ve ardından kullanmış olduğunuz vücut bakım ürününüzü uygulayın. 

La Rose Des Sables ürünlerine www.larosedessables.com adresinden, seçkin eczane ve spalardan ulaşabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder