29 Nisan 2017 Cumartesi

tisortland.com işbirliği ile 3 kişiye 60 TL hediye çeki

Annelerimizin bizim için ne kadar değerli olduklarını anladığımız gündür Anneler Günü ve aslında yeryüzünde annesinden ayrı olan on binlerce çocuğun annelerine kavuşması için bir fırsattır. Uzaklarda, gurbet illerde çalışır, okurken, işte bu gün annenizin yanında olmanız gereken gündür. Her gün yüzünü gördüğünüz bir insan için düzenlenmiş olmasından öte, bu gün anneliğin ne olduğunu anımsatır tüm dünyaya. 
Anneler günü geldi çattı ve siz hala hediyenizi düşünmediniz mi? Annelerinizi birbirinden güzel, etkileyici ve ilginç hediyelerle sevindirmeye ne dersiniz? Tisortlandsize bir güzellik yaptı ve 3 kişiye 60 TL değerinde tisortland.com’da geçerli hediye kuponu veriyor! Hediye kuponunu kullanarak ister bardak, ister bez çanta ister tişört tasarla, tercihi de sana bıraktık. 
Kampanyaya katılmak için;  Bu gönderiyi aşağıdaki sosyal paylaşım sitelerinde yada kendi web sitenizde paylaşmanız yeterli! Paylaşım linklerinizi http://www.tisortland.com/anneler-gunune-ozel-dev-cekilis/ adresinde gönderinin altına yorum olarak yapıştırarak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Unutmayın paylaşımınız herkese açık olmalı. 
Paylaşım kanalları; 
  • Facebook –  1 puan 
  • Twitter – 1 puan 
  • Google+ – 1 puan 
  • Tumblr – 1 puan 
  • Blogger yada web sitesi – 3 puan 
  • İnstagram tisortland hesabını takip – 1 puan 
 
Her puan bir katılım hakkı anlamına gelmektedir, yani Facebook ve Blogger’da paylaşım yapan Ayşe Hanım toplamda 4 katılım hakkı elde edecek. 


Çekiliş 10 Mayısta sona erecek, sonuçlar web sitemizde açıklanacak ve talihlilere mail ile bildirilecektir.