11 Ağustos 2017 Cuma

Bebek Alışverişi I Beurer Ateş Ölçer

Herkese merhaba, ben bebek alışveriş listemi oluşturmaya ve eksiklerimi de tamamlamaya başladım.Ece Naz da dijital ateş ölçerimiz yoktu çok zorlanıyordum.Eczaneden 5 liraya aldığım derece ile ölçüyordum.Oda sanırım 30 / 40 saniye sonra ancak ölçüm yapıyordu ,çocuğun kulağında yada koltuk altında 40 saniye tutmak hem ona hemde bana eziyet gibi geliyordu.Doğru dürüst ölçüm yapamıyordum.Hal böyle olunca, dijital kulaktan ateş ölçer almak farz oldu dedim ve araştırmaya başladım. Hem bebek, hem ablası hemde kendimiz için iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum.Evimizin ihtiyacınıda bu vesile ile almış olduk :)
Beurer Alman menşeli 100 yıllık geçmişi olan bir firma.Tansiyon ve şeker aletlerinde üst üste ödüllü olduğunu biliyorum.Kalitesi asla tartışılmaz.Ürün gamı olarak bir çok çeşidi var , siteyi inceleyince 2-3 ürün gözüme kestirdim , mutlaka alacağım onlarıda ihtiyacım olan ürünler :)
Benim aldığım ateş ölçer ft70 modeli . 7 özelliği bulunuyor. En sevdiğim özelliği ise , 2 saniyede ölçüm vermesi, o kadar hızlı .. Ateş 38 in üstündeyse eğer hemen alarm veriyor.Kulaktan, alından ,yüzeyden ölçüm yapıyor.İçerisinde civa bulunmuyor.Sadece 2 tane kalem pille çalışıyor.Avuç içinizden biraz büyük , çok kibar heryere sığar.
Ben çok memnunum , 3 yılda garantisi var. Alacaklara gönül rahatlığı ile bu markayı tavsiye ediyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder