23 Kasım 2016 Çarşamba

Frozen Elsa Yağmur Çizmesi

Mevsim artık güzden kışa doğru dönüyor. Yağmurlar da yüzünü göstermeye başladı. Ece’de bu yıl ilkokullu oldu. Ayaklarını sıcacık tutan tabanı kaydırmaz çizme arayışına girdim. Cadde de dolaşırken gözüm ayakkabı dükkanlarında Ece’nin hoşuna gidecek çizmeyi arıyordu. Ama nafile istediğim özelliklerde çocuk çizme bulamadan eve döndüm. Bu durumdan Ece' ye de bahsettim. Okuldan gelen kızım bilgisayarda oyun oynamak için izin istedi. Bu sırada daha önceden kısayol olarak eklediğim karakter dükkanın sayfasını açmış. Elsa çizmeyi görünce “anne ben bunu istiyorum” dedi.
Görünüş olarak çok sevimliydi. Bu yılı Elsa yılı ilan etmeye karar verdim. Her şeyimiz yavaş yavaş elsa karakteri olmaya başladı evin içinde. Ürünü inceleyince Ece’nin ne kadar isabetli bir karar verdiğini gördüm. İçi çok kalın ve yapısı sayesinde ayakları sıcak tutuyor. Boyun kısmına bağcık koymuşlar istendiğinde bağcıkları çekip ayaklara soğuk girmesini önlüyorsunuz. Üstelik ayak taban kısmı tırtıklı bir yapıda ve kesinlikle karda buzda kaydırma yapmıyor.
Böyle bir kalite için fiyatı uygun üstelik kargo bedava ve aynı gün sevk ediyorlar. 9 taksit imkanı olması da güzel.Bu kış bizim için güzel ve sıcak geçecek sizlere de tavsiye ederim.
Ece ister de ben almaz mıyım? Daha öncede deneyimlediğim bu web sitesi sayesinde kalitesinden hiç kuşku duymadan sipariş verdim. Ürün gelir gelmez kızım havalara uçtu. Şimdi hevesle çizmelerini giyiyor.

İçinin yünlü olması ayaklarını sıcacık yapıyor. Daha önce termal çorap kullanmıştık. Ankara Dikmen kışın gerçekten çok soğuk oluyor, termal kelimesinin anlamını bildiği için bana anne bu çizmeler termal dedi. Gülümsedim. Onu mutlu görmek beni çok sevindiriyor :)