3 Ağustos 2016 Çarşamba

Magnum Dondurmalarının Kalorileri

Her biri birbirinden farklı muhteşem tatlara sahip Magnum dondurmaları yemek çok keyif verici. Fakat yüksek kalorili beslenmek istemeyen ve kilolarına çok dikkat edenlerimiz için Magnum dondurmalarının kalorileri pekte keyif verici olmayabilir.
Magnum değerli müşterileri bunu düşünmüş ve Magnum Mini, düşük kalorili dondurmalar da üretmiştir. Magnum dondurmalarının kalorilerine bir göz atalım:
·       Magnum Gold                      : 253 kcal
·       Magnum Premium              : 280 kcal
·       Magnum Fıstık                      : 270 kcal
·       MagnumBadem                   : 271 kcal
·       Magnum Beyaz                     : 255 kcal
·       Magnum Mini Classic          : 140 kcal
·       Magnum Double Karamel : 310 kcal
·       Magnum Double Çikolata : 310 kcal
·       Magnum Light Dondurma : 1 gr=1 kcal
Tabloda da görüldüğü gibi Magnum dondurmalarının kalorileri çok kalori almak istemeyenlerimiz için de uygundur. Keyifle Magnum dondurmanızı yiyebilirsiniz. Dondurmalarımızda, yediğinizde de anlaşılacağı üzere gerçek meyve ve gerçek fıstık ezmesi vb. kullanıyoruz. Dondurmalarımızdaki lezzet hazını hissetmek için Magnum dondurmalarını afiyetle tüketmenizi tavsiye ederiz. Magnum dondurmalarının kalorileri her diyete uygun olduğu gibi her yaşa da hitap eder. Magnum dondurmalarını incelemek isterseniz www.magnum.com.tr/dondurmalar internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Yaz aylarının sıcak havalarında hafif bir yemeği, sonrasında hafif bir Magnum dondurma ile taçlandırabilir, ağız tadınızı süsleyebilirsiniz.
Eğer aile ile birlikteyseniz veya bir arkadaş ortamında iseniz Magnum Mini paketlerindeki farklı lezzetteki Magnumlar’ ıda afiyetle yiyebilirsiniz. Kışın da muhteşem Magnum dondurmalarının tadından zevk almak için Magnum Mini kış serisini deneyebilirsiniz. Magnum dondurmalarının kalorileri yaz, kış; yaşlı, genç herkesin ağızlarında muhteşem Magnum dondurması haz veren tadıyla yemek için uygundur. Yaz sıcaklarında serinlemek için dondurmaya ihtiyacımız var fakat denize veya havuza girerken formumuzun da iyi olması gerek. Magnum dondurmalarının kalorileri düşük olduğundan bunu dert etmenize gerek yok. Plajda, sahilde, havuz kenarında gönül rahatlığıyla bol bol Magnum yiyebilir, bu muhteşem hazzın doruklarına ulaşabilirsiniz. Vücudunuzla iyi geçinen Magnum dondurmalarının düşük kalorisiyle hem serinleyecek hem de her mevsim formunuzu bozmadan afiyetle dondurma yiyebileceksiniz. Hazzın doruğundaki Magnum çikolatası ve dondurması muhteşem bir tat olmakla birlikte sağlığınızı koruyan kalorileri değerleri ile çok cazip bir dondurma. Magnum’ un ünlü ısırıldığında çıkan ses hiçbir şeyde yok. Lezzeti ve kendisi büyük ama kalorisi düşük olan Magnum dondurmayı ısrarlara tavsiye ediyoruz. Afiyet olsun!