15 Ocak 2016 Cuma

Erkek Giyimin Öncüsü .. Pierre Cassi

 
            
Pierre Cassi İsmi sizi yanıltmasın %100 yerli sermaye ile 1970 yılında Hüseyin URAL tarafından İSTANBUL da kurulmuş , bugün 42 yabancı ülkeye  ERKEK GİYİMİ ihracat eden köklü bir kuruluş.İhracat Yaptığı  Ülkeler :
Almanya, Avusturya, Avusturalya, İngiltere, Fransa, Ukrayna, Hollanda, Mekedonya, Rusya, Libya, Ermenistan, Türkmenistan, Afganistan, Özbekistan, Yunanistan, Ürdün, Filistin, Mısır,Suriye, Bahreyn,  Dubai, İsrail, Azerbaycan, İran , Irak, Tunus, Cezayir, Afrika, Nigeria, Fas, Dakar, Gürcistan, Güney Afrika .. ve listesinde bir çok ülke var.Pierre Cassi  sürekli yeni modeller ve tasarımlar üretiyor , erkek modasını yakından takip ediyor.Eşimin kullandığı bir çok gömleği ve kravatı Pierre Cassi markalı.

Nilgünle Hoşgeldin Yeniyıl Eventi

Ankara da 2015'in son blogger etkinliği sevgili arkadaşım Nilgün Özen Aydın dan tarafından Batıkent Butikekte gerçekleşti.Atlantis AVM içerisinde bulunan Butikekin üst katı bize özel ayrılmıştı.Mekana bayıldım ,ilk kez gidiyordum. Ambiyanstan ve personelin ilgisinden çok memnun kaldım.Sevgili Nilgüncüğüm o gün çok şıktı , kendi tasarlayıp diktiği tulumu ne kadar marifetli olduğunun göstergesidir.Kolyesine ayrıca bayıldım.Benim için çok değerli çok seviyorum kendisini.