27 Temmuz 2016 Çarşamba

Çocuklar Pepee’yi Çok Seviyor

Çizgi filmleri ile çocukların gönlünde taht kuran Pepee’nin, Türkiye’nin ilk çizgi film projesi olma özelliğini taşıdığını biliyor muydunuz? 
Okul öncesindeki yaş grubuna hitap eden Pepee, konuşma güçlüğü çeken, 4 yaşında bir çocuktur. Adını ise Anadolu’da konuşma zorluğu çeken çocukların ‘pepe’ olarak anılmasından alır.  
2008 yılında TRT’de yayın hayatına başlayan Pepee, bir dönem Show TV ekranlarında yayınlanmış olsa da yayın hayatına Planet Çocuk’ta devam ediyor. Pepee’nin yaratıcısı ve senaristi olan Ayşe Şule Bilgiç, senaryoyu pedagog ve eğitim uzmanlarının denetiminde kaleme alıyor. 

Pepee Çocukların Dünyasında Taht Kuracak 
Hal böyle olunca çocukların en sevdiği oyuncakların başında da Pepee oyuncakları geliyor tabii ki... Pepee pelüş oyuncaklar en çok tercih edilen oyuncaklar arasında yer alsa da sevimli karakterimizin eğitici oyun setleri, okul çantaları,  yapbozları, yazı tahtaları ve aklınıza gelebilecek daha birçok ürünle çocukların hayallerini süslemeye devam ediyor. 
Üstelik Pepee’nin neşeli dünyasının en sevilen karakterleri olan BebeeŞilaZulu, Eke, DedeeKöpüş’ün oyuncakları ile de çocuklar kendisini Pepee’nin dünyasında gibi hissedebiliyor. Üstelik bu eğlenceli arkadaşlar hem kız çocuk oyuncakları hem de erkek çocuk oyuncakları arasında yer aldıkları için çocuklar için hediye seçimi konusunda zorlananlara da büyük kolaylık sağlıyor. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder