27 Şubat 2016 Cumartesi

Evinizin Dekorasyonu İçin Sıradışı Öneriler

Evler insanlar için tarım toplumuyla birlikte yerleşik hayata geçildiğinden beri, yaşanılan yerden daha fazlası. Sanayi, teknoloji ve üretimin ilerleyip ürün çeşitliliğinin milyonlara ulaştığı 21.yüzyılda ise hemen her ev, içinde yaşayan bireyler için rahatlık ve huzur anlamına geliyor. Hele ki ev, içinde yaşayan bireyce seçilmiş ve düzenlenmiş ise o kişi için bir mabede dönüşebiliyor. Ailesiyle birlikte yaşayan hemen her genç bir gün kendi evini yani aslında kendi huzur verenini yaratacak olmanın hayalini kuruyor.

Dışarıdan bakıldığında evimiz için yaptığımız seçimler basit görünse de A değil de B tip mobilyayı seçiyor olmak o kişiye dair ilgilerin, hayallerin, dünyayı hangi renklerle gördüğünün ipuçlarını taşıyor. O kişinin özgün kompozisyonu oluyor. Hayalimizdeki bu kompozisyonu yaparken istediğimiz renk, çeşit ve modeli bulmak ve estetiği yakalamak kadar fiyat- kalite performansı da ürünlerin işlevselliği de önem taşıyor. www.altincicadde.com  estetiği, çeşitliliği, ürün işlevselliği ve kalite unsurunu, mobilyadan aydınlatmaya, banyo ve ev tekstilinden dekorasyona, sofra düzenlemesinden bahçe düzenlemesine pekçok alanda müşterilerine sunuyor. Mobilyaya dair kanepe, puf, tekli koltuk ve berjerlerde, masa, sandalye ve sehpada, şifonyer ve komodinde, konsol ve dresuarda, kitaplık, raf, Tv üniteleri ve dolaplarda her zevke uygun çeşitli renk ve modelde, işlevsel ve cüzdanları yormayacak çok sayıda ürün sunuyor. 

Aydınlatmada da beş farklı markanın kalitesini sunuyorlar. Her salona uyabilecek çeşitlilikle lambader, abajur, avize ve apliklerin her biri özgün bir estetik sunarken bu seçiminize bağlı olarak hem modernizmle hem de romantizmle sunulmuş. Ev tekstilinde ise modern halılardan antik kilimlere halıları, mutfakta ve banyoda kullanılan çok sayıda tekstil ürününü, banyoda küçük dokunuşlar yapacak banyo aksesuarlarını, renk renk tek ve çift kişilik nevresim takımları ve yastıkları, battaniye ve koltuk şalı kategorilerini sunuyor. Aynadan, saate, çerçevelerden, mumluklara, dekoratif objelerden şaraplıklara, saksılardan tablolara özgün ve estetik olarak tasarımlanmış yüzlerce dekorasyon ürünü www.altincicadde.com‘un evi özelleştirmek için önerdiği başka bir seçenek.

Sofralar da evimizin sıklıkla kullandığımız ve kullanırken keyif almak istediğimiz bir parçası. Sofra düzenlemesi bölümünde çatal bıçak takımları, pişirme gereçleri, kahvaltı ve yemek takımları, servis gereçleri, saklamak için baharatlıklar ve saklama kapları, servise dair ihtiyacınız olan her şey, sürahi ve kokteyl aksesuarları, kadeh ve bardaklar; yani bir davet için yemeğin pişirilmesinden sunumuna ve sonrasına dair ihtiyacınız olan her şey burada mevcut. 


Son olarak da bahçe mobilyaları evin bir parçası olarak düşünülüp özenle tasarlanmış. Bahçede şöyle oturup huzurla keyif yaptıracak rahatlıkta, modern, antik görünümlü, bistro tarzı, ahşap, küçük, büyük, tekli ve çoklu çok çeşitte bahçe mobilyası da Altıncı Cadde‘de rahatlıkla bulunabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder