23 Ocak 2016 Cumartesi

www.esraninportresi.com
Biz kadınlar meraklı kedilere benzeriz. Acaba Türkiye’de ve dünyada neler oluyor. Son moda trendler nedir. Nasıl giyinmeliyiz, nasıl makyaj yapmalıyız, nasıl daha sağlıklı besleniriz, Nasıl kilo veririz. Emin olun milyonlarca kadın her gün defalarca web sitelerinde bunlarla ilgili bilgi edinmeye çalışıyor.
İnternette kadınlarla ilgili siteleri incelerken lebi derya bir site ile karşılaştım. Sizlere onu tanıtmak isterim. Kadına dair her şeyi bulabileceğimiz, hayatımızı kolaylaştıracak bilgilerden tutunda günümüzde neler moda neler değil, neleri becerilerimizle yapabileceğimize kadar her şeyi barındıran bir site burası.
www.esraninportresi.com sitesinde sekiz ana başlık altında toparlanmış konular, Moda, Trendler, Güzellik, Saç Modelleri, Kendin yap, Sağlıklı yaşam, Aşk-İlişkiler, Yaşam
Sitede özellikle kendin yap bölümü dikkatimi çekti. İhtiyacımız olan şeylere para vermeden kendimizin yapabileceğini ve bir şeyleri üretmenin hazzını herkesin yaşaması gerekli diye düşünüyorum. Bazen hayatın yorgunlukları, hazır tüketime alışmakta olan bizim gibi toplumların üretime yeterince değer vermemesi ve böyle sitelerin varlığı ile küçükte olsa ev ekonomisine katkıda bulunmayı sağlamasından dolayı emeği geçenleri kutluyorum.
Biz kadınların en büyük kâbuslarından biride bugün saçlarımı nasıl yapsam dır. Acaba bu senenin saç renkleri nelerdir. Bu konularla ilgili detaylı bir şekilde araştırma yapılmış ve saç şekillerinin nasıl uygulanacağı konusunda bu sitede geniş bilgiler verilmiştir.
Anne çocuk sağlığı, hamilelik süreci, kadın erkek ilişkileri, seyahat deneyimleri ve evde deklarasyon önerileri gibi bir çok konuda yazılmış fikirlerle dolu olması bu sitenin içerik bakımından ne kadar zengin olduğunu görmemizi sağlıyor.
Moda konusunda bilinçlenirken bu yılın moda koleksiyonları irdeleniyor kadın ve erkek modası hakkında bilgiler veriliyor. Sokak modası ve gelinlik modelleri ve modanın vazgeçilmezi aksesuarlar tanıtılıyor.
Güzellik başlığında yer alan doğal güzellik sırları, hepimizin elimizin altında kolayca ulaşabileceğimiz ürünlerden yapabileceğimiz kürlerden, evde parfüm yapımına kadar ve evde bulunması gereken doğal yağlarla neler yapabileceğimiz anlatılıyor.
Bu sitenin isim seçiminde ince bir nüans gizli. Kadının yüzü anlamında, evet kadın bilgilendikçe yüzünde beliren ifade daha da derinleşiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder