8 Ocak 2016 Cuma

Electrolux Çubuk Blender ve Muzlu Smoothie

Geçtiğimiz Mayıs ayında İstanbulda #AnneSultanlar organizasyonuna katıldım.Mutfakla ilgili olduğumu bilen İlknurcuğum bana Electrolux Çubuk Blender hediye etti.Hem sıcak hemde soğuk yiyeceklerde kullanıyorum. Elimin altındaki kesme tahtası , bıçak , kaşık ne kadar değerli ise. Blender da benim için bir o kadar ihtiyaç ve değerli bir mutfak aleti.Daha önce kullandığım blenderlar plastik malzemeden yapılmıştı. Bunun özelliği heryeri çelik ve çok kaliteli malzemeden tasarlanması.Ürünü elinize alır almaz ağırlığından, dokunduğunuzda iz yapmamasından, metal görüntüsünün şıklığından marka adının hakkını veriyor.


Blenderın ana gövdesi ve çubuk kısımı , Ölçü kabı ve kapağı Ürün 4 parçadan oluşuyor. 
 Ölçü haznesi kendiniz ve çocuklarınız için smoothie yapmak için çok uygun.Benimde basit bir tarifim olacak sizlere. Elinizin altında olan 2 -3  malzeme ile hemen kendinize besleyici , serinletici ve doyurucu Smoothiler hazırlayabilirsiniz.
1 adet muz + 1 bardak soğuk süt ölçü haznesine konur ve blender çalıştırılır.10 saniye içinde içeceğiniz hazır. Tarçın ve bal seviyorsanız içine ekleyebilirsiniz.

Electrolux ailesine ve İlknurcuğuma çok teşekkür ederim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder