4 Aralık 2015 Cuma

Sosyalleşmenin Yeni Adresi EtkinlikSehri.com

Merhabalar size bugün yeni kurulan bir platformdan bahsetmek istiyorum.İster organizatör olarak kendi etkinliğinizi oluşturun , yada şehrinizde var olan etkinliklerden haberdar olup. Biletinizi bir tıkla kapıp, eğlenceyi yakalayın :)

Etkinliksehri.com, Türkiye'de etkinlik sektörünü demokratikleştirme üzerine kurulmuş yeni nesil etkinlik platformudur. İster küçük işletme, ister birey olsun, herkese 2 dakika içinde profesyonel etkinlik yönetim platformu ve ödeme altyapısı sunuyor.
Çevremizde birçok lokal, bize bir şey katabilecek, enerjimizi yükseltecek etkinlikler oluyor. Bunların çoğundan haberimiz dahi olmuyor. Etkinliksehri.com, özgün geliştirdiği etkinlik öneri motoru sayesinde üyelerin verilerine ve kullanım alışkanlıklarını analiz ederek kişiye özel etkinlik önerebiliyor. 
Biletleme sitelerinde bu güne kadar görülen sosyal bir etkileşim olmadan ilgili etkinliğe bilet alım üzerine kurulu bir yapı olduğudur. Aslında etkinliğin özünde etkileşim olduğu için Etkinlikşehri'de bu yapıyı daha sosyal bir platforma aktarmak istemiş.
Üyeler arkadaşlarını ya da ilgilendikleri organizatörleri bulup takip edebiliyorlar. Zaman tüneli ve bildirim mekanizması sayesinde isterlerse arkadaşlarının ne sevdiği, kimleri takip ettiği, hangi etkinliğe gittikleri hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar.  Organizatörlerde konularıyla ilgili anket, sunum veya video gönderip katılımcılarını ya da takipçilerini eposta ile bilgilendirebiliyor. Gönderileri üzerinden beğeniler ve yorumlar alabiliyorlar.
Organizatörlerin en önemli isteklerinden biri de etkinliklerini duyurmaktır. Burada genelde biletleme platformları tarafından yapılan pazarlama faaliyetleri üzerine oluşmaktadır. Etkinliksehri.com'da ek olarak organizatörler kendi listelerine de çok şık, özel hazırlanmış davetiyeler gönderme imkanına da sahip.
Etkinliksehri.com'da organizatör tavsiye ederek gelir elde edebilmekte mümkün. Size özel yaratılan linki arkadaşlarınız ile paylaşırsanız, o link üzerinden etkinlik düzenleyen arkadaşlarınızdan oluşacak hasılatın etkinliksehri.com'a kalan hizmet bedelinin %30'u tavsiye edene yani size kalıyor. 
Şirinmi Şirin Maskot Milo'nun hikayesi:
 Maymunlar Cehennemi'ndeki maymum Milo gibi Etkinlikşehri'nin Milo'suda  bu sefer şehirleri, etkinlikleri keşfedip, bilgi ve güncellikle fethetmek istiyor.

Siteye hemen üye oldum ve lokasyonuma yakın tiyatro , sinema , fuar , konserleri görüntüledim.Kışda gelmişken haftasonları veya haftaiçi akşamları evde vakit geçirmeyelim sosyalleşelim çocuklarımızı tiyatroya sinemaya götürelim. Sanatla içiçe olalım. Ben şimdiden bir iki tiyatro oyunu gözüme kestirdim.Şimdi biletlerimi bir tıkla satın almak üzere aranızdan ayrılıyorum :)
Sizde mutlaka etkinliksehri.com a göz atın ve eğlenceyi yakalamaya başlayın ..
Sevgiler..