3 Aralık 2015 Perşembe

Gençleşmek İstiyorsanız Bitkisel Gücü Serum Vegetal ile Özümseyin


30'lu yaşlarla beraber cildimiz elastikiyetini yavaş yavaş  yer 
çekimininde etkisiyle kaybetmeye başlar.Alında oluşan ince
çizgiler ve yanakların aşağı doğru sarkmaya başlaması yüzde yorgun bir ifadeye neden olur.Zamanı maalesef geriye çeviremeyiz ve sarkmalara engel olamayız.Yaşımız ilerledikçe daha bir belirginleşir kırışıklıklarımız ve cildimizde oluşan sarkmalar.Önlemimizi erken almalı , cildimize iyi bakmalıyız.Siz ne kadar özen gösterirseniz ,karşılığını alırsınız.Çok güvendiğim bir markanın Yves Rocher Laboratuvarlarının patentli buluşu olan doğal özümseme teknolojisinden bahsetmek istiyorum.Doğal özümseme teknolojisi ile Yaşam Bitkisinden elde edilen aktiflerle DAHA PÜRÜZSÜZ ve DAHA SIKI bir cilt mümkün.Yaşam Bitkisi de nedir dediğinizi duyar gibiyim :) 

NEDEN YAŞAM BİTKİSİ (FICOİDE GLACİALE) ?

**Farklı iklimsel koşullarda ve coğrafyalarda hayatta kalabilen,üstün uyum yeteneğine sahip mucizevi bir bitkidir.
      ** Doğal Özümseme Teknolojisi ile Yaşam Bitkisinden elde edilen aktifler, cildin yapılanma ve yenilenme fonksiyonlarını yöneten mTOR proteinlerinin üretimini %32 oranında artırırlar. Bu artışla birlikte;
    ** Cilde dolgunluk kazandıran Hyalüronik Asit salgısında %93 artış gözlenir.
** Cilde sıklık kazandıran Kolajen salgısında %64 artış gözlenir.
** Cildin savunma mekanizması güçlenir, UV ışınlarına, ani nem ve ısı değişimlerine karşı dayanıklılığı artar.


Serum Vegetal : 3 Farklı Kırışık Karşıtı Bakım Proğramı içeriyor.
Kırışık Karşıtı &Işıltı Veren
Kırışık Karşıtı & Sıkılaştırıcı
Kırışık Karşıtı & Sarkma karşıtı
sarkma karşıtı Serum Vegetal benimde kullanmaya başladığım bir seri.Kullanıcı Memnuniyet anketinde %90 memnun kalınan ürünler.Şuan %15 indirimle satışta. İhtiyacınız var ise kaçırmayın.

Başarmanın Sırrı Planlı Çalışmakta

Her alanda başarının anahtarı planlı ve programlı olmaktır. Planlı ve programlı yaşamak birçok konuda hayatımızı kolaylaştırmakla kalmaz başarılı olmak istediğimiz alanda da başarıyı kolayca elde etmemize imkan sağlar. Bugün iyi pozisyonlara gelmiş, başarılı kişilerin en büyük tavsiyesinin planlı ve programlı çalışmaya özen göstermek olması da plan ve programın önemini apaçık ortaya koyuyor.
Plan yapmanın ve programa uymanın önemini bilsek de, buna önem veren bir toplum olduğumuzu söyleyemem. Her işimizi son ana bırakırız ve çıkan problemler yüzünden dövünür dururuz. Halbuki planlı bir şekilde çalışma yürütüp bu plana sadık kalınsa birtakım problemlerin üstesinden gelip başarılı olabiliriz.
Hayat boyu plan yaparak ve bu plana uyarak geçirmek zorundayız. Sadece yaşantımızın bir bölümünde değil; okul, iş yeri ve aile ortamı da dahi planlı ve programlı hareket etmek gerekir. Bir öğrenci ancak düzenli çalışırsa derslerinde başarılı olabilir ve kazanmak istediği okula gider. Ya da bir şirket çalışanı iş yerinin planına uyarsa ve sorumlulukları zamanında yerine getirirse iş yerine verim sağlar.
Nasıl okul ve iş yaşamında plan yapmak gerekiyorsa aile ortamında da plan önemlidir. Aile bireylerinin görevi de bütçe planı yapmaktır. Gelir ve giderlerin düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir. Bu program aksatılırsa eğer ekonomik sorunlar açığa çıkar. Bunu en başında fark edip acil önlem almak ise son derece önemlidir.

Örneğin, bütçenize uygun ödeme koşulları sunan bir ihtiyaç kredisi bütçenizdeki mevcut açığı uzun vadeye yayarak derin bir nefes almanızı sağlayabilir. Bütçenizi tekrar kontrol altına alırsanız, planlı yaşamayı adet haline getirirseniz kullandığınız ihtiyaç kredisi amacına ulaşmış olacaktır.