30 Kasım 2015 Pazartesi

Edox En Şık Modellerini Modasaat.com'da Sergilemeye Başladı!


Ducati saat, motor üretimi kadar başarılı bir alan olarak firması bünyesinde müşterilerine hizmet etmektedir. Dünyada birçok motor kullanıcısının aklına gelen ilk firma olan ducati günümüzde de aynı özelliğini devam ettirmektedir. İtalyan bir firma olarak motor üretimi ile günümüzde etkili bir kullanım sağlayan markanın en değerli üretimleri ise saat modelleri içinde olmuştur. Çoğunlukla siyah ve kauçuk olan modeller tercih eden markanın üreticisi fiyat aralıkları olarak biraz üst düzey kalmaktadır. Ancak internet sitelerinde indirim günlerinde bu saatler oldukça indirimli fiyatlara kullanıcısı ile buluşmaktadır. Kalitesinden hiçbir koşulda ödün vermeden üretim yapan marka, sporcu olan kişilere büyük bir hizmette bulunmaktadır.

Üstün bir üretim detayı olarak karşımıza çıkan Edox marka saatlerin serüveni 1883 yılı itibarîyle başlamıştır. Saatin ilk kurucusunun karısına bir saat hediye etmesi ise markanın kuruluşu aynı döneme denk gelecektir. Daha sonrasında dünyanın en önemli saat markası olma halinde olması, kalitesini her zaman bir adım öteye götürmesinden kaynaklanmaktadır. Marka genel bir etki olarak sporseverlere hizmet etmektedir. Ancak özel bir hediye olarak tercih edilecek olan saat markası Edox saat, klâsik tasarımlarıyla da göz dolduran bir etkiye sahiptir. Eşinize veya ailenize özel günlerinde bu marka saatlerden birini hediye etmeniz onları mutlu eden en temel noktalardan biri olacaktır.

Anne Klein marka saatler, diğer tüm saat markalarından ayrılan bir özelliğe sahiptir. Bu markanın tasarımcıları özel bir moda sitesinden olan Anne Klein saat markasından ortaya çıkmıştır. Bu markanın stil özelliklerinde sahip yüksek grup saatlere uyguluyor, İsviçre yapımı olarak da üretim yapan saatlerin genel özellikleri ise günlük kıyafetlerinize uyan modellerde üretim yapılıyor olmasındır. Renkli seçenekleri ile büyük bir zarafet katacak olan modeller sizleri beklemektedir.