18 Ekim 2015 Pazar

Babe Su Bazlı Nemlendirici Krem Spf 20 Hydro Nutritive Creme


Cilt, insan sağlığında dikkat edilmesi gereken en önemli bölgelerden biridir. Cildin koruma devamlılığının ve birçok fonksiyonlarının devamlılığının sağlanabilmesi sağlığımız için büyük bir öneme sahiptir. Yıllardır elde edilen klinik konuda deneyimler sonucunda idrar ve dışkı temasına bağlı dermatit, basınç yaraları, flaster uygulamaları sonucu ; yapışkanların ciltte meydana getirdiği cilt sorunları, dren ve stoma bölgelerinde vücut sıvılarından kaynaklanan cilt problemleri, hastalıklar sebebi ile gelişen enfeksiyonlar, hasta bakım kalitesine etki eden ve ek bakımlar gerektirdiği sebebi ile bakımların maliyetlerini çoğaltan problemler arasında yer almaktadır.
Cilt, yoğun kompleks yapısı sayesinde bazı görevlerini tamamlarken aynı zamanda zararlı dış etkenlerle de büyük bir mücadele vermektedir. Gün boyunca iki işi birlikte yaptığından sonuç olarak cilt, yorgun düşmektedir. Bu sebep ile geceleri cilt, kendi yenileyici bakımını kendisi yapmaktadır. Ancak kişilerin uygulayacakları bakım ürünleri cilde yardımcı olabilir. Babe Hydro Nutritive Creme  yani su bazlı nemlendirici krem Spf 20, Babe markasının kişilerin gündüz ve gece cilt bakımlarını yapmalarını sağlaması için geliştirmiş olduğu üründür. Babe Hydro Nutritive Creme yani su bazlı nemlendirici krem Spf 20 cildi hem nemlendirir hem besler hem de korur. Bu üçlü etki konusunda uzman kalitede bir üründür. Ayrıca bu üçlü etki, cildin en fazla gereksinim duyduğu konularda bakım görevini üstlenir. Babe Hydro Nutritive Creme su bazlı nemlendirici krem Spf 20 bu kaliteli ve gelişmiş etkilerinin yanı sıra bir de yüksek derecede güneşten korunma etkisine de sahiptir. Özellikle kişilerin ciltlerinde istemediği renk koyulukları ve güneşe bağlı soyulma problemlerinde çözüm için etkilidir.
Babe Hydro Nutritive Creme su bazlı babe nemlendirici krem Spf 20 özellikle hassas ve kuru cilde sahip olanlara hitap eder. Bu cilt tiplerine sahip olan kişiler bu ürünü tercih etmelidir. Bu su bazlı nemlendirici krem, gündüz uygulanacak ise makyaj öncesinde uygulanmalıdır. Eğer gece uygulanacak ise önce cilt temizlenmelidir sonra bu krem uygulanmalıdır. Bu krem sağlık açısından da uygundur. İçeriğinde: güneş koruyucu filtre, doğal nemlendirici faktör ve jojoba yağı bulunmaktadır.

Ürünü online olarak sipariş vermek için http://www.dermomarket.com adresini ziyaret edebilirsiniz.