17 Ekim 2015 Cumartesi

Dermalogica Daily Microfoliant 75gr


Her geçen gün ile beraber yaş almanın belirtilerini, yüzünüzden arındırmanın en kolay yolu zamanında yapılan doğru uygulamalardan geçmektedir. Gençliğinizi geri kazanabilmenin yolu her zaman estetik operasyonlardan geçmemelidir. Anti aging operasyonların hayatımızdaki son seçim olması için cildinize gerekli önemi vermeniz gerekmektedir. İlerleyen yıllarda estetik bir operasyon geçirmemek için kendiniz bu ürünler ile koruma altına almanız gerektiğini belirtmek isteriz. Cildinize düzenli olarak bakım uyguladığınız sürece estetik operasyonlar geçirmenize de gerek kalmayacaktır.
Tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirilen ve 75 gr olarak ürün boyutu belirlenen Dermalogica Daily Microfoliant ürünü sizler için harika bir seçim olacaktır. Günlük kullanıma uygun olarak eksfoliasyon yapan bu toz sayesinde cilt yüzeyinizi pürüzsüzleştirip aydınlatabilirsiniz. Pirinç bazlı toz formülü sayesinde mikro düzeyde eksfoliasyon sağlayarak birikimleri gideren pirinç enzimleri sayesinde daha yumuşak bir cilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca Yeşil çay, Ginkgo ve Kolloidal Yulafın rahatlatıcı karışımı ile cildinizi sakinleştirebilirsiniz. Dermalogica Daily Microfoliant içeriğinde bulunan cilt aydınlatıcı kompleksler ile temiz ve taze bir his yaratabilirsiniz. Günlük olarak kullanılabilir ve suni renklendirici içermemektedir. Cilt üzerine olan bir diğer faydası da aydınlık ve yumuşatıcı bir cilt yaratmasıdır. Buna bağlı olarak da hassas bir içeriğe sahiptir. Dermalogica Daily Microfoliant bu anlamda kullanılabilecek en güzel bakım ürünleri arasında yerini almaktadır. Günlük hayatta artık cilt problemlerine karşı önlemler alınmadığı sürece, yaşımızın da ilerlemesine bağlı olarak birçok sorunla karşı karşıya kalabileceğinizi unutmamalısınız. Çok hassas bir yapıda olması sebebiyle tercih edilebilen bu ürün sayesinde dilediğiniz cilde sahip olmak sizin elinizde.
Kullanım sıklığı: Dermalogica Daily Microfoliant içeriğini yarım çay kaşığı ile karıştırarak, krem kıvamına getirmelisiniz. Köpüren ürünü tüm yüz hatlarınıza ve göz çevrenize masaj olarak uygulayabilirsiniz. Bu masajın süresi yaklaşık olarak 60 saniye kadar olmalıdır. Daha sonra cildinizi durulayabilir ve nemlendirici uygulamasıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. Dermalogica Daily Microfoliant kullandıktan sonra yüzünüzde oluşacak rahatlığı hemen hissedebilir ve çevrenize de tavsiye edebilirsiniz. Son zamanların en çok kullanılan ürünü haline gelen Dermalogica Daily Microfoliant, uzmanlar tarafından da önerilmektedir.

Dermalogica daily microfoliant fiyat bilgisi öğrenmek için http://www.dermoeczanem.com adresini ziyaret edebilirsiniz.