19 Mart 2015 Perşembe

Organik Kimyonlu Pazı Dolması

Sarma diyemem bu tam dolma oldu :) Ece Naz annecim çok acıktım hemen yapar mısın !!  dediği için hızlı hızlı yapmak zorunda kaldım o nedenle çok özenemedim. 10 gündür Karatay diyetindeyim.Hafta içi pazardan pazı almıştım, diyetimde pirinç yasak olduğu için bulgurla hazırladım.Bulgur herkesi olduğu gibi beni de şişiriyor ve hazımsızlık yapıyor organiktuketiyorum.com alışverişimde Organik Kimyonnun da satıldığını görünce hemen sepete atmıştım.

Sana 63. yılında 60 otomobil hediye ediyor!


Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti ve geleneksel markaları arasında yer alan Sana, 2015’e “tam gaz” girdi! 23 Nisan’a dek Sana alan 60 şanslı, çekilişle tam 60 adet Hyundai i10’dan birinin sahibi oluyor!
63. yılında sevenlerinin otomobil hayallerini gerçeğe kavuşturan Sana "60 Hyundai i10’dan #BiriYakışırSANA" diyerek Sana alan herkese Hyundai i10 kazanma şansı sunuyor. Sana paket ve kaselerindeki şifreyi ad, soyad ve adresleriyle birlikte 6635’e gönderen veya www.sanabirtarifimvar.com adresinden paylaşan herkes bu çekilişe katılıyor... Son katılım tarihi ise 23 Nisan! Önemli bir bilgi daha: Çekilişe katıldığınız kodların bulunduğu Sana ambalajlarını ve alışveriş fişlerinizi saklamayı da unutmayın.
Daha çok Sana, daha çok şans demek! Sana’yla hazırladığınız her lezzetin Hyundai i10 şansınızı katlaması dileğiyle :)
Detaylı bilgi için www.sanabirtarifimvar.com’u ziyaret edebilirsiniz.
Bir boomads advertorial içeriğidir.