9 Kasım 2015 Pazartesi

Ankaralı Bloggerlar Açelya Akkoyun ile Pril Etkinliğinde Buluştu

9 Ekim Cuma günü Açelya Akkoyun ile Bulaşıkta temizliğin köklü ve yenilikçi ismi Pril etkinliğinde Ankara da bir araya geldik.Proje kapsamında il il gezip Türkiyenin en hamarat hanımlarını aradılar :) 
Etkinlikten önce Ankaralı Bloggerlar olarak Crown Plazanın Roof katı bize ayrılmıştı. Pril Marka Yüzü Açelya Akkoyun , Marka müdürleri , Med-Partners yetkilileri ve hamarat bloggerlar birlikte bol bol sohbet edip , öğle yemeği yedik. 
Marka Müdürlerimiz ve Açelya hanım
Blogger arkadaşlarımız
Pril ürünleri içerisinde benimde kullandığım PRIL GOLD bulaşıkları ışıl ışıl kusursuz parlatıyor ve temizliyor.Naçizane tavsiyemdir :)
Ankamall AVM önünde kurulan PRIL standında bulaşıkları en hızlı makineye yerleştiren kazandı :)
Amaç yarışmak ve eğlenmekti. Kazananada kaybedenede Pril Gold 60 lı tablet ve hediyesi olan kare borcam hediye edildi. Migroslarda indirimdeydi bu ikili set ihtiyacınız varsa mutlaka uğrayın :)

Çok eğlenceli bir etkinlikti . Açelya hanım çok kibar göründüğünden daha güzel ve cana yakın birisi. Pril ailesine , pr ajansımız med-partnersa davetleri için çok teşekkür ederim. #enhamaratbenim hashtagi ile sosyal medyada daha fazla fotoğrafa ulaşabilirsiniz.
Sevgiler..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder