29 Mayıs 2015 Cuma

Zao Organic Makyaj / Lipstick


Kozmetikte elbette organik olmalı ama %100 organik olanını nasıl bulacağız yada anlayacağız ??
Türkiye pazarına yeni giren ZAO Premium Organik Sertifikalı Makyaj Markası...
Fransız Zao Organik Makyaj ürünleri %100 doğal malzemeden insan sağlığına zararlı madde içermeyen vegan ürünler. Ben Lipstick denedim ama kategorilerinde bir çok ürünler mevcut.Yüz için fondöten , pudra , kapatıcı , allık , baz ..Gözler için far , kalem , maskara.. Tırnaklar a sertleştirici , renkli öjeler  .. Fırçalar ve yedek ürünler.. Yedek ürünü açmak gerekirse , Ürünü kullandınız ve bitti. Bambu olan ambalajı atmıyorsunuz sadece biteni çıkartın yerine iç yedeğini alıp takıyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz.  Normal fiyatının altında satılıyor yedekler.. Bir çok üründe bambu yaprağı ve bambu sapı kullanılmış.Ambalajlar bambudan. Sıradan ürünlerden öncelikle ambalajıyla ayrılıyor.
Sloganları şöyle..
Bambudan Gelen Güzellik ...!
Bambudan Gelen Doğallık ...!

En fazla hangi makyaj ürünü kullanıyorsun diye sorsanız ruj diye cevaplarım.Her bayanın çantasında mutlaka ruju vardır.407 Bakır rengine vuruldum. Esmer olunca tam benim rengim dedim ve denedim. Sürümü kolay,yumuşacık.
Yüksek pigment konsantrasyonu ve uzun süre kalıcı olan bir lipstick. İçinde parlamasına yardımcı sedef var.Kokusu yok , içeriğinde organik hint yağı ve organik nar yağı var. Bunlar nemlendirme , leke giderme ve yenileme sağlıyorlar.Ürünler ECO-CERT sertifikaya sahip.En hassas ciltlerde bile uygulanabilir.Hani bazıları der ya mascara kullanamıyorum o kadar hassas gözlerim. İşşte Zao Organik Makyaj ürünleri tam size göre. En hassas ciltte ve gözlerde kullanabiliyorsunuz. Kontak lens ile kullanımada uygun.
Biraz önce yukarıda bahsettiğim sistem bu. Bitince ürün, yenisini alıp farklı renkte olabilir kabın içine oturtun ve kullanın.Buna Refill diyorlar.

Online satış sitelerine ulaşmak ,ürün fiyatlarını incelemek ve satın almak için linklerini yazıyorum.

Sizler daha önce Zao Markasını duydunuz mu , kullandınız mı yorumlarınız değerli benim için.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder