18 Mayıs 2015 Pazartesi

Ece Nazın Gardrobu / Toker Bebe

Ankarada Anne Bebek Mağazası dendimi  akla ilk Toker Bebe gelir hem köklü hemde mağaza sayısı fazla. Büyük AVM lerde ve Çukurambar'daki 1500 mt lik mağazası ile Ankaranın en büyük Anne Çocuk Marketi ünvanını elinde bulunduruyor.Evime yakın olması nedeniyle genelde Çukurambardaki mağazayı sık sık ziyaret ediyorum.Ece Nazın bebek arabasını ve yürüteçini Tokerden almıştım. Öncelikle personeli güler yüzlü ve bilgili.Doğumdan önce ve sonrasında neye ihtiyacınız varsa marka marka, çeşit çeşit kaliteli ürünleri uygun fiyata bulabiliyorsunuz.Tüm Türkiye'ye online satışları başladı www.e-toker.com üzerinden bir tıkla sipariş verebiliyorsunuz.
Havalar sonunda ısındı da bende kızıma yeni ciciler aldım.Gardrobunun ilk yazlık alışverişini yaptım.Bahara ve yaza en çok yakıştırdığım renkler pembe turuncu ve sarı.Benim seçimlerimde bu renkler üzerinde oldu.İkili takımı tayt ve tişörtten oluşuyor. Fiyatı 24.90 TL
Kıvır kıvır saçlarına bu tokaları aldım.Çok ciciler değil mi , insanın çocuk olası geliyor :)Fiyatı 3.75 TL 
Veee ta ta ta taaammm karşınızda EceNaz hanım . Biraz tereddütlerim vardı beğenmezse diye ama seçimimi çok beğenmiş , tişörtün kollarındaki kelebeklere bayılmış. Anneciğim çok teşekkür ederim dedi.Ertesi gün hemen giyindi , kreşteki arkadaşlarına göstermesi lazım :))
Ece Naz 5 yaşında ama bazen aldığımız kıyafetlerin kalıpları dar olabiliyor . Bende 6 yaş aldım oda tam oldu. 
Kızıma bir maşallah deyin teyzeleri ..
Sizler daha önce Toker Bebeden veya e-toker.com dan alışveriş yaptınız mı ?
Ece Nazcığımın kombinini nasıl buldunuz ?
Yorumlarınız benim için değerli :)
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder