18 Aralık 2014 Perşembe

Nuxe'ten Yılbaşı Özel Seti

HUILE PRODIGIEUSE ÇOK AMAÇLI KURU YAĞ
Yılbaşı Özel Seti

   
Mükemmel etkisiyle ve benzersiz yapısıyla vazgeçilmez olan
Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ, %97,8 ile en yüksek oranda doğal içerik ve %30 ile en yüksek oranda yağ konsantrasyonuna sahiptir.
E vitaminiyle zenginleştirilmiş formülü ile tüm yıl boyunca yanınızda…
Dünyaca ünlü Fransız dermokozmetik markası NUXE, doğanın mucizelerini cildinize taşıyor.
NUXE 3 temel değeri olan performans, etkinlik ve kullanım keyfini tek bir şişede birleştirdi. Doğduğu günden beri kadınların vazgeçilmezi olan Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ dünyada her 6 saniyede 1 satılarak en sevilen ürün olma özelliğini koruyor.
İçeriğindeki 6 değerli bitkisel yağ (Macadamia, Fındık, Hodan, Tatlı Badem, Kamelya, Sarı Kantaron) cildinizi ve saçlarınızı yağlı his bırakmadan besliyor, onarıyor, ipeksi yumuşaklık sağlıyor. Silikon, mineral yağ ve koruyucu madde içermeyen Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ'ın üst notalarında portakal çiçeği, turunç ve mirabelle eriği, orta notalarında gül, müge ve beyaz zambak, alt notalarında ise vanilya, sedir ve amber esansları bulunuyor. Feminen ve çekici kokusuyla da kullanım keyfi sunuyor.

Pure Beauty GeoAqua Serisi, sadece Watsons’ta

Asya'nın egzotik kaynak suları ile cildinizi canlandırın!
Pure Beauty GeoAqua Serisi, sadece Watsons’ta
   
   
Sadece Watsons mağazalarında bulabileceğiniz Pure Beauty’den, cildinizin sağlığı ve ışıltısı için yepyeni, ipeksi ve yumuşacık bir güzellik; GeoAqua Serisi.
Asya’da yüzyıllardır kutsal kabul edilen Geothermal Onsen kaynak sularını içeren; tonik, temizleme köpüğü, jel ve göz jelinden oluşan ürünler, cildiniz için gerçek bir sağlık kaynağı.
Yeryüzünün derinliklerinden gelen sıcak suların içerisindeki minerallerin, iyileştirici ve onarıcı özelliklerine sahip değerli kaynak suyu şimdi, Pure Beauty GeoAqua ile cildinizde.
GeoAqua doğal mineralli Alp Onsen suyunun Hydromanil ve Tara ağacının tohumlarının özünden elde edilen 3 boyutlu nemlendirme sistemi ile harmanlanmasıyla oluşmuştur. Onsen suları içeriğindeki besleyici ve iyileştirici minerallerle cildinizi kaplarken, Hydromanil’in 3 boyutlu yapısı cildinizin tüm katmanlarına nüfuz etmeden önce cilt yüzeyindeki suyu hapseder. Ciltte nemlilik ve yenilenmişlik hissi bırakırken, cildin daha pürüzsüz, yumuşak ve ipeksi görünmesi için hücre yenilenmesine yardımcı olur.
Pure Beauty GeoAqua Ultra Nemlendiricili Temizleme Köpüğü, 19,90 TL
Pure Beauty GeoAqua Ultra Nemlendiricili Tonik, 19,90 TL
Pure Beauty GeoAqua Ultra Nemlendiricili Aqua Jel, 29,90 TL
Pure Beauty GeoAqua Ultra Nemlendiricili Göz Jeli, 26,90 TL
Watsons’ta her zaman daha fazlası var.

Paraben nedir?


Alışveriş yapmayı seviyoruz, kadınlar çoğu şeyden feragat ederde 2 şeyden vazgeçmez birincisi yeme-içme,ikincisi kozmetik..
Bugünlerde 2sininde cılkı çıktı.Yediğimiz yiyecekler ne kadar sağlıklı,peki elimize dudağımıza,kirpiğimize,dişimize,yüzümüze,saçımıza,vücudumuza sürdüğümüz kozmetikler ne kadar sağlıklı ?? Satın aldığımız ürünlerin ambalajlarını inceliyor muyuz?Kozmetikler deki en büyük tehlikelerden birisi PARABEN içermesi.Özellikle  kadınlarda GÖGÜS KANSERİNİ tetiklediğini duyuyoruz,okuyoruz.
Peki bu firmalar neden PARABEN koyarlar ürünlerin içerisine?