31 Ekim 2014 Cuma

BANYONUN VE MUTFAĞIN EN İYİLERİ KOÇTAŞ’TA!


Evimizi farklı kılan, evlerimizdeki en özel mekânlar olan mutfak ve banyolara özel en son trendler Koçtaş’ın hazırladığı 2014 kataloğu ile evlerimize geliyor. Evini seven, yenilemek isteyen ve yeni ev kuran herkesin ilham alacağı Koçtaş 2014 Banyo&Mutfak Kataloğu; farklı trendlerdeki birbirinden özel ürünler, yeni tasarımlarla beraber hem şık hem pratik çözümler sunuyor.

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, ürün çeşitliliğiyle tüketicileri farklı tarz modeller, alternatif ve kaliteli ürünlerle buluşturmaya devam ediyor. Koçtaş’ın en iddialı uzmanlık alanlarından banyo ve mutfak ürün kategorisindeki yeni ürünler ve sektördeki yeni trendler, ‘2014 Banyo & Mutfak Kataloğu’ ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Katalogda bu yıl yeni ürünler, evler için kolay çözümler ve ilham veren tasarımlar yer alıyor.
Mutfağın en iyileri Koçtaş’ta…
Katalog, Koçtaş’ın mutfak kategorisinde geniş ürün yelpazesini mutfak tutkunlarının ilgisine sunuyor. Sadece Koçtaş’ta satılan Cooke&Lewis markalı modüler mutfaklar başta olmak üzere mutfak seramiklerinden masa sandalye setlerine, aydınlatmadan mutfak aksesuarlarına, bataryadan, eviyeye kadar pek çok ürünün yer aldığı katalogda, ürünler adeta görsel bir şovla sunuluyor. 19 çeşit hazır paket mutfak seçeneğine ek olarak, hayallerini süsleyen mutfağı yaratmak isteyen herkes, 11 çeşit modüler mutfak kapağı, 21 çeşit tezgâh ve 100’e yakın kulp seçeneği ile ihtiyacına göre dolapları, rafları ve çekmeceleri dilediği şekilde planlayarak hayalindeki mutfağa kavuşabiliyor.
Banyonun en iyileri de Koçtaş’ta!
Koçtaş kataloğunda banyolarınızı güzelleştirecek binlerce çeşit ürün de yer alıyor. Banyo dolaplarından aksesuar setlerine, el havlularından paspaslara, banyo perdelerinden metal aksesuarlara, duş teknesi ve kompak kabinlerden vitrifiye setlerine kadar banyo denilince akla gelecek her şey Koçtaş’ın son kataloğunda sergileniyor. Koçtaş; farklı stillerde satışa sunduğu ürünleriyle her zevke hitap ediyor.
Siz yorulmayın, değişimi Koçtaş’ın mimari ekibine bırakın
Banyo ve mutfaklarını değiştirmek isteyen müşterilerine özel hizmet sunan Koçtaş, uzman ekibinin desteğiyle kusursuz mekânlar yaratıyor. Koçtaş’ın ‘Anahtar Teslim Ev Yenileme Hizmeti’yle tüketiciler evini Koçtaş’ın deneyimli mimarlarıyla A’dan Z’ye yenileme ve hayal ettikleri banyo ve mutfaklara zahmetsizce sahip olma imkânı da buluyor.
Koçtaş Banyo& Mutfak Kataloğu akıllı telefonlara indirilebiliyor
Koçtaş’ın 2014 Banyo&Mutfak Kataloğu QR kod sistemiyle akıllı telefonlar ve tabletlere de indirilerek incelenebiliyor. Dileyenler kataloğu Koçtaş’ın kendi mobil uygulamasına ek olarak, Turkcell’in ‘Dergilik’, ‘Dipnot Tablet’ ve ‘dMags’ aplikasyonları üzerinden de inceleyebiliyor. Katalog çekimlerine ise Koçtaş’ın Facebook ve Pinterest sayfalarından ulaşılabiliyor.
Koçtaş’ın geniş ürün gamından faydalanmak isteyen tüketiciler, telefon ve web sitesi üzerinden satın alma da yapabiliyor.  ‘Siz seçin, biz getirelim’ sloganı ile çalışan alternatif satış kanalları sayesinde seçilen ürünler, Koçtaş garantisiyle evinize kadar teslim ediliyor. Koçtaş, alışverişlerde tüm ürünlerde peşin fiyatına taksit imkânları da sunuyor. Türkiye’nin herhangi bir noktasından telefonla sipariş vermek isteyenler ise 0850 210 50 50 numaralı telefondan ürün tedarik edebiliyorlar.