7 Temmuz 2014 Pazartesi

Seche ojeler kozmetiksite.com da

                     Tırnak bakım ürünlerinde lider olan Seche markası artık oje grubuyla Tanaçan'da
Dünya çapında büyük üne sahip, bir çok uzman tarafından en iyi üst kaplama olarak kabul edilen ‘Seche Vite’ (hızlı kuruma anlamına gelmektedir) ‘World’s Finest Top Coat’ (dünyanın en iyi üst kaplaması) sloganıyla son kullanıcı ile buluşmaktadır. Yıllarca sadece tırnak bakım grubunda hizmet veren Seche markası, ana ürünü olan Seche Vite üst kaplamasının da sahip olduğu şöhret ve performansa güvenerek geçtiğimiz yıllarda önemli bir karar vererek Seche renkli ojeleri de tüketiciye sundu.

Marshall'la önce gör, sonra boya


Evinizin duvarlarında hep uygulamak istediğiniz bir renk var, ama sonuç ne çıkacak emin değilsiniz. O renk çok koyu kalıp içinizi mi karartacak, ya da istediğinizden çok daha açık kalıp boyadığınıza değmeyecek mi? Artık bu soruların çok kolay bir cevabı var: Marshall’ın yeni mobil uygulaması Visualizer. Akıllı telefonunuza veya tabletinize indireceğiniz Visualizer uygulaması sayesinde istediğiniz tüm renkleri boyayacağınız duvar üzerinde deneyebilir, kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.
Marshall’ın tüm renk paletini sunan Visualizer sayesinde kendiniz renginizi seçebilir veya önerilen renk tonlarını kullanarak odanızın nasıl bir görünüm alacağını belirleyebilirsiniz.
Böyle bir uygulama elimin altında olunca, aklımda oda boyamak olmasa bile sizin için denedim ve rengarenk duvarlarım oldu :) Uygulamanın daha net anlaşılması için kontrast renkler kullanarak duvarları sizin için ayırt edici bir hale getirdim. Böylece siz de her duvarı ayrı renkte boyayarak, hatta tavanınızda bile denemeler yaparak en uygun tona ulaşabileceksiniz. Kullandığınız her rengin kodu kaydettiğiniz fotoğrafta çıktığı için, renk paletinde kod arama derdinden de kurtulacaksınız.
Uygulama hem Android, hem de IOS cihazlar için geliştirilmiş. İndirmek için:
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.akzonobel.letscolourMarshallTR&hl=tr
IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/marshall-visualizer/id526432420?l=tr&mt=8
Visualizer’ın nasıl çalıştığınızı detaylarıyla anlatan videoyu ise izlemenizi tavsiye ediyorum:
Eminim siz de benim gibi renkler arasında kaybolacak, her duvarı farklı renge boyamak isteyeceksiniz!
İçerik: ondagordum.com
Bir boomads advertorial içeriğidir.