20 Haziran 2014 Cuma

Ankaralı Blogger Anneler Kahvaltıda buluştu !

Bir ay öncesinden sevgili Sibelden #anneçocukbloggerbuluşması etkinlik daveti aldım .
 25 Mayıs Pazar günü Behzat  Çankaya da Ankarada yaşayan blogger annelerle kahvaltı için sözleştik. Tam kadro herkes oradaydı.Anneler çocuklar , anne adayları ,bebekler hatta anneler etkinlikte rahat etsin diye çocuklarla ilgilenen babalar bile oradaydı :)) 
Benim minik Bonusum nerede derseniz eğer gelmedi , babasını tercih edip Gölbaşına gitti. Ümit bir gün önceden 200 e yakın Çilek - Domates - Biber- Patlıcan fidesi aldı onu dikmeye gittiler.Yani anlıyacağınız Ece Naz beni o gün ekti :)))

Güzelliğe giden yol Bebek’ten geçiyor:MOS BEBEK!

Doğan Çelik’in devralmasıyla birlikte yenilenme sürecine giren MOS, yepyeni bir tarza sahip MOS BEBEK’te güzellik tutkunlarıyla buluşuyor.
MOS’un yenilenen yüzünün sembolü haline gelecek olan MOS Bebek’te son trendler MOS’un deneyimli ekibi tarafından uygulanıyor ve salon müşterilerin konforu esasına dayanarak hizmet veriyor.

AVON’dan Doğrudan Satışta Bir İlk: Sıfır Kayıt Ücreti

Dünyanın en köklü güzellik şirketlerinden biri olan ve “kadınların kadınlar için çalıştığı şirket” sloganıyla kadınları güçlendirmeyi hedefleyen AVON, doğrudan satışta Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek yeni Temsilci olmak isteyenler için kayıt ücretini kaldırdı.