2 Haziran 2014 Pazartesi

#AnneSultanlar İstanbulda Buluştu #Part2

 Bir önceki postumda etkinlik detaylarından bahsetmiştim. Buradan bakabilirsiniz.
Şimdi ise etkinliğimize gelerek bizi yalnız bırakmayan firma yetkililerimiz , sponsorlarımız ve hediyelerimiz den bahsedeceğim :)

Farmasi Kozmetik "Güzelliğin Dünyası"


Bir Kozmetik Markası düşünün, hem ürünlerinin içeriğinde sağlığa zararlı kimyasallar olmasın, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olsun… Aradığınız bunlarsa, daha fazlasını bulabileceğiniz Güzellikler Dünyası Farmasi’ye hoş geldiniz…

Farmasi, yolculuğuna 64 yıl önce başladı. 2000’den fazla ürün çeşidiyle 119 ülkede, 350 milyon kişiye ulaştı. Bugün Ömerli’de 40.000 m2lik bir alanda, günlük 1000 ton üretim kapasitesi ile kozmetik ürünleri üretiyor. Ürün yelpazesinde cilt bakımından makyaj ürünlerine, el-ayak bakımından ıslak mendile, temizlik ürünlerinden diş macununa kadar çok çeşit ürün bulunuyor.
Peki Farmasi ürünlerine nereden ulaşılabilir? Ülkemiz ile birlikte 10 ülkede doğrudan pazarlama ile satışı yapılan Farmasi ürünlerine, katalog üzerinden sipariş vererek ulaşabilirsiniz. Yalnızca kullanmak ile kalmayıp, Farmasi ile hayallerinize de kavuşabilirsiniz. Nasıl mı? “Kullan, Tavsiye et, KAZAN!” Detaylı bilgi için:

Makro Kişisel Bakım Günlerine Davetlisiniz 2-15 Haziran


Makro Kadınlar Kulübu Üyelik İçin TIKLA