28 Mayıs 2014 Çarşamba

Hobby Vücut Şampuanları’nın Yeni Kokularını Denediniz Mi?

Hobby Vücut Şampuanları’nın yeni kokularıyla siz de kendinizi şımartın!

Yenilenen kokularıyla öne çıkan Hobby SPA Hamam banyonuza spa’nın rahatlatıcı ortamını taşırken, Hobby Böğürtlen Çiçeği ise cildinizi tazeler.

Hobby Vücut Şampuan Serisi birbirinden farklı ve kalıcı kokularıyla ruhunuzu canlandırıp rahatlatırken, zengin içeriği sayesinde cildinizi besler, nemlendirir ve kurumasını engellemeye yardımcı olur.

Her duş sonrasında cildinizi uzun süre yumuşak ve pürüzsüz hissetmenize yardımcı olur. Cildinizin PH değerine uygun olan seri hoş kokularıyla banyo keyfinize keyif katar.

Serinin diğer ürünleri olan Nar Özlü, Zeytinyağlı, Kiraz Çiçeği ve Orkide Çiçeği çeşitleri ile de cildiniz etkin bir şekilde temizlenirken, canlılık ve enerji de kazanır.

Birbirinden hoş ve kalıcı kokuları bulunan Hobby Vücut Şampuanlarıyla gününüzü keyifle geçirin.

Tavsiye edilen raf fiyatı
300 ml için: 2.5tl
500 ml için: 3,75 tl’dir.

Ankaralı Bloggerlar SihirliMavi ile Anneler Günü Etkinliğinde buluştu #part2

Bir önceki postumda etkinlik detaylarından bahsetmiştim. Buradan bakabilirsiniz.
Şimdi ise sponsorlarımız ve hediyelerimiz den bahsedeceğim :)
Masalarda bizi bekleyen süprizler ..

Senem Boutique hoş kokulu kolonyalar göndermiş minik minik şişelerde 

Ankaralı Bloggerlar SihirliMavi ile Anneler Günü Etkinliğinde buluştu #part1


Mayıs ayı etkinlik ayı oldu diyebilirim. Sevgili sihirlimavi blogunun sahibesi İlknurcuğum 10 Mayıs Cumartesi günü Tandoğan da bulunan fabrica'fe de çok özenerek , çok emek harcayarak Anneler gününe 1 gün kala bol sponsorlu süper bir etkinlik düzenledi. Yüzyüze tanışmadığım Ankaralı blogger arkadaşlarımla o gün tanıştım. Ayna Söyle bana , Sihirli Oklava , Sevgili Dolunay abla, Sevgili Demetciğim iyi ki tanıştık . Anneler , çocuklar (Ecenaz -Gülsenin oğlu  Kerem - Anne Kaz canım Hayriyeciğimin çok cici 2 kızı  ) ve anne adayları vardı. Birde etkinliğimizde Mustela yöneticisi güleryüzlü - cana yakın Eda hanımda vardı. Kendi elleri ile taktim etti Mustela çantalarımızı.
Etkinlik gününe gidelim hadi  :)