27 Mayıs 2014 Salı

China Glaze yeni seriler Haziran ayında Türkiye’de!!

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte renkli kozmetik ürünlerine talebin artmasına şaşmamak lazım. Renkli Kozmetiğin en popüler dallarından biri olan ojelerde ise her sene yeni seri ve koleksiyonlarla modaya yön veren China Glaze markasının 3 yeni koleksiyonu Haziran ayında Türkiye’de oje severlerle buluşacak!
3 koleksiyonun aynı anda son kullanıcı ile buluşması eşine pek sık rastlanır bir olay değildir. Genelde kış veya yaz sezonu ya da ünlü bir sanatçı, cadılar bayramı gibi bir konsept üzerine kurulu koleksiyonlar 2-3 ayda bir oje severlerle buluşur. 2014 yılına her zamankinden daha üretken ve çalışkan girdiği her halinden belli olan Los Angeles ofisi bu sefer tüm China Glaze tutkunlarını zor durumda bırakacak gibi; çünkü bu sene her zamankinden daha fazla yeni renklerle karşılaşacağız gibi duruyor!
Şimdi gelin koleksiyonlara ve hikâyelerine bakalım

Hayalinizdeki Mezuniyet Kıyafetini Diva Pırlanta Tamamlasın

Mezuniyet törenine az bir zaman kaldı genç kızlar mezuniyet töreni için hazırlık telaşında...  Mezuniyet kıyafeti seçildikten  sonra Diva Pırlanta'nın birbirinden şık mücevherleri ile genç kızlar hem modayı takip edebilir hem de şıklıklarını tamamlayabilirler. Işıl ışıl renkli  kolyeler  mezuniyet balosu boyunca genç kızların boyunlarını süsleyecekler, ışıltılarını arttıracaklar.
    
         Diva Pırlanta Zümrüt Pırlanta Kolye  544 TL 
        Diva Pırlanta Yakut Pırlanta Kolye 575 TL
        Diva Pırlanta amatist Pırlanta Kolye 524 TL
        Diva Pırlanta Peri Kızı Pırlanta Kolye 359 TL