22 Mayıs 2014 Perşembe

Ankaralı Bloggerlar Urban Care Lansmanında Buluştu

 Selen Kozmetik geçtiğimiz ay Ankaralı Bloggerları  Big Chefs G.O.P ta buluşturdu.Bende bu özel lansman da bulunduğum için Selen Kozmetik ailesine teşekkürlerimi bir kez daha sunuyorum. Herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştü.
Firmanın 'Şehrin gerisinde kalma, saçlarınla şehrin enerjisini yakala!' sloganı ile

Kişiye Özel Ayakkabı Tasarımının adresi ; İnceTopuk.com

Onu bunu bilmem ama bir kadın topuklu giyecek arkadaş !! Feminen görünmek istiyorsanız ve bir ortamda bende buradayım diye kendinizi gösterme çabasındaysanız kesinlikle topuklu ayakkabı öneriririm.
Sizlere yeni keşfettiğim online ayakkabı satışı yapan  incetopuk.com dan bahsetmek istiyorum. Ürünleri Siteden Satın almakla kalmıyorsunuz aynı zamanda sitede bulunan bir menü sayesinde KENDİ AYAKKABI TASARIMINIZI yapabiliyorsunuz. 40 numara ayaklara sahip birisi olarak diyorum ki  , kendi ayak numaramda ne zaman bir ayakkabı beğensem ya kalmamış yada üretimi yok deniyor.Kendimi şanssız hissediyorum o zamanlar , moralim bozuluyor . http://tasarla.incetopuk.com/ Dünyada ve Türkiye’de ilk defa 3 boyutlu modelleme kullanılarak kişiye özel ayakkabı tasarımı yapılmasına fırsat veren bir site. 
 Ayakkabım burunlu olsun , rengi şu olsun , şu kadar cm uzunlukta olsun , taban şu renk , topuk şu renk ,saten , rugan veya hakiki deri olsun . Hepsini tasarlayabilir sonrasında sipariş verebilirsiniz.