6 Mayıs 2014 Salı

Annenizi ve Sizi Diva Pırlanta’nın Işıltılı Dünyasına Davet Ediyoruz!


Kadınlar  taşların parıltıyı severler.
O büyüleci  taşların ışıltısıyla kendi ışıklarını birleştirirler.  Diva Pırlanta birbirinden seçkin tasarımlarını değerli varlığınız  “Anneniz”in beğenisine sunuyor. Trendleri takip eden Diva Pırlanta, geleneksel çizgileri unutmadan yarattığı sertifikalı tasarım ürünleriyle sizin ve sevdiklerinizin   mutlu anlarında yanında olmak istiyor... 
Bir tıkla divapirlanta.com'dan beğendiğiniz mücevhere ulaşabilir, çok sevdiğiniz annenizi sevindirebilirsiniz! Şık Kolyeler ve yüzükler, bilezikler  ve küpeler Diva Pırlanta'da!

Kahraman Annelerin Akıllı Seçimi

Hobby’den yepyeni bir şampuan serisi.
Yeni Hobby Doğal Yağ ve Bitki Özlü Şampuan Serisi ile siz de tanışın.
Doğal yağ ve bitki özleri ile zenginleştirilmiş yeni Hobby Şampuan serisi piyasaya sunuldu.
Yeni Hobby Şampuan yenilenen formülündeki doğal özler sayesinde saçlarınızı besler, yumuşatır, yeni parfümü ile saçlarınızın uzun süre hoş kokmasını sağlar.
Yeni Hobby Şampuan hem doğal içeriği ve mis kokusu, hem de hesaplı oluşuyla ailesi için en iyisini bilen kahraman annelerin akıllı seçimi.
Yeni Hobby Doğal Yağ Özlü Şampuan Serisi içinde bulundurduğu “argan yağı & papatya, defne yağı & orkide çiçeği, badem yağı & yasemin çiçeği özleri” sayesinde  “kuru, yıpranmış, mat & cansız ve normal saçlar”  için  “parlaklık, hacim, onarıcı, canlandırıcı ve besleyici bakım” çözümleri sunarken; Yeni Hobby Doğal Bitki Özlü Şampuan Serisi de “menekşe, gül, zeytin, ısırgan otu ve yeşil çay özleri “ ile boyalı saçlar dahil her türlü saç tipine özel “günlük bakım, besleyici bakım, renk koruyucu ve parlaklık” gibi temel çözümler sunuyor.
Her iki seride de kepeğe karşı etkili ürünler de bulunmakta
Tavsiye edilen raf fiyatı 3,25 TL

Cildinizde 8 Saate Kadar Yağ Kontrolü!

Siz de sıcak ve nemli havalarda cildinizde yağlanma sorunu yaşıyor musunuz? Sürekli elinizde peçeteyle gezmekten ya da yaptığınız makyajın kısa sürede bozulmasından mı şikayetçisiniz?
8 saate kadar cildin yağ salgısını %78' e varan oranda  kontrol ettiği klinik araştırmalarla kanıtlanan nemlendirici, içeriğindekiSöğüt Kabuğu özleri ile sivilce oluşumunu azaltmaya yardımcı olurken, Argan Özleri ile cildinizi yumuşak ve pürüzsüz yapmayı destekliyor.
Gözenekleri tıkamıyor.
Havaların ısınması ve nemin artmasıyla yaşanan yağlanma sorunu için Murad Oil Control Mattifier SPF 15-  Yağlanmaya Karşı Parlamayı Engelleyen Nemlendirici kurtarıcınız olacak.
Yetkili Eczanelerde.
Murad Oil Control Mattifer SPF 15–Yağlanmaya Karşı Parlamayı Engelleyen Nemlendirici SPF15 Fiyatı: 174 TL