2 Mayıs 2014 Cuma

Çilek'ten Çilek Gibi Tatlı ve Renkli Bir Seri‏

Çilek en yeni tasarımı Strawberry ile genç kızların odalarında farklı bir çizgi oluşturuyor. Kadifemsi kumaşın Çilek markası ile özdeşleşmiş puantiyelerle bir araya getirilmesi sonucu ortaya çıkan Strawberry, odalara hem renkli hem de eğlenceli bir hava katıyor.
Çocuk ve gençlere özgün yaşam alanları sunan Çilek’in, en yeni tasarımı Strawberry, yumuşacık kırmızı kadifemsi kumaşı, puantiyelerin şıklığı ve nakış detaylı tasarımı ile genç kızların ve çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.
Kızların Yeni Gözdesi
Çilek tasarımına duyulan sevgi ve 1920’lerden bu yana eskimeyen bir tasarım unsuru olan puantiyenin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan Strawberry, kızların yeni gözdesi oluyor. 
Klasik ve Eğlenceli
Kadifemsi kumaş kaplamalı puantiye stili ve lüks görünüm veren ahşap ayakları ile Strawberry, kız çocuklarının odalarına klasik bir hava katarken, diğer yandan odaları eğlenceli ve sevimli bir hale getiriyor. Dantel ve kurdela detayları ile zenginleştirilen Strawberry, seri ile uyumlu şık aksesuarlarıyla da odaların tamamlayıcısı oluyor. 

Kumaş kaplı yumuşak ve konforlu baş ucu, minik çekmeceli şık çamaşırlık ünitesi ve hareketli ayarlanabilir aynası ile rüya gibi bir odanın kapılarını aralayan Strawberry, geniş iç hacim ve daha çok saklama alanı sunan bazası ve aynalı dolabı ile de genç kız ve çocukların ihtiyaçlarına cevap veriyor. 

Yapraklar Yeşerip Hayat Tazelenirken Cildinizi Onarın


Bahar geldi çattı. Mevsim geçişleriyle baş gösteren fiziksel değişikliklerle de karşı karşıya kaldık. Bu değişikliklerin şüphesiz en büyüğü cildimizde yaşanıyor. Mevsim geçişlerinde cildimizin nem dengesinde önemli değişiklikler yaşanır. Cildi kuruluktan pul pul dökülen de vardır, cildinin çok yağlı olmasından şikayet eden de. Siz de büyük ihtimalle bu sorunların birinden şikayetçisiniz. Cildinizde meydana gelen bu değişikliklerin önüne geçmek için tek bir yol var, o da cilt bakımı. Ne öneriyorsun dediğinizi duyar gibiyim. Anlatayım:
Yeni çıkan cilt bakım ürünlerini hepimiz deniyoruz, takip ediyoruz ama cildimizi uzun zamandır tanıyan ve koruyan bir marka var: Vaseline! 140 yılı aşkın süredir bizimle birlikte olan, nesilden nesile geçen bu ürün bize gerçek nemlendirmeyi sağlıyor. Vaseline markası şimdi de, üçlü saflaştırma yöntemiyle geliştirdiği Türkiye’deki en saf Vaseline Nemlendirici Jel’i bize sunuyor.
Vaseline Nemlendirici Jel, 3 kat saflaştırılmış formülü sayesinde piyasadaki diğer kremlere göre çok daha iyi sonuçlar veriyor. Üstelik sadece cilt nemledirmede değil; yara bakımı, pişikler, dudak bakımı gibi durumlarda da iyileştirici etki gösteriyor.
Son olarak, size çok mutlu olacağınız bir haber daha vereceğim: Hepimizin bayıldığı Vaseline’in Cocoa Butter losyonu ve kremine şimdi de Nemlendirici Jel’i eklendi! Bu harika ürünü cildinizi ve dudaklarınızı nemlendirmek için her gün kullanabilirsiniz.
Siz de bahar gelirken taptaze bir cilde kavuşmak istiyorsanız Vaseline Nemlendirici Jel’e tüm marketlerden ve eczanelerden ulaşabilirsiniz.
Bir boomads advertorial içeriğidir.

atesligiyim.com sponsorluğunda küpe hediye ediyoruz


Çekilişimiz 1 hafta sürecek ve süre sonunda 1 takipçimiz çok şık küpe kazanacaktır.


Çekiliş Katılım Şartları;

** İzleyicim olun

1) http://atesligiyim.com linkini facebook duvarında herkese açık paylaşınız


2) Facebook sayfamızın herhangi bir iletisine yorum bırakınız

BİTİŞ TARİHİ 26.04.2014
Kargo Ücreti Kazanan a aittir 3.90 TL

yerlitohum.com çekiliş sonucumuzTebrik ederim , çok acil adres telefon bilginizi bekliyorum.
czerkinli@hotmail.com 'a

Banu Mutlu /  Mini Tohum Seti
Hatice Kartal /  Domates Çeşitleri Seti

Ekoz Kozmetik Çekiliş Sonucu


Tebrik ederim , çok acil adres telefon bilginizi bekliyorum.
czerkinli@hotmail.com 'a

Fatma Özdemir - Bakımlı Anne Bahar Tuz   /  Bambu Çubuklu Koku
Tuğba Cengiz  /  Tavşanlı Koku