24 Nisan 2014 Perşembe

DUDAKLARINIZ NEMSİZ KALMASIN!

Günlük bakımınızın olmazsa olmazı Blistex Klasik Dudak Koruyucu‘yu çantanızdan eksik etmeyin!

Blistex Classic Lip Protector-Klasik Dudak Koruyucu SPF 10 içeriğindeki Aloe Vera, E Vitamini, Jojoba Yağı ve Balmumu ile dudaklarıza maksimum koruma ve nem sağlıyor.
 Dudaklarınızın üstünde özel  bir bariyer oluşturarak gün boyu yumuşaklık ve pürüzsüzlük sağlamaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda Spf 10 özelliği ile dudaklarınızı güneşin zararlı etkilerinden  korumayı destekliyor.
Blistex Classic Lip Protector
Fiyatı: 8,5 TL.
ECZANE, WATSONS, GRATİS ve ROSSMANN’LARDA

Sadece 3 Günde Değişimi Farkedeceksiniz!

Zayıf ve kat kat ayrılan tırnaklarınıza çare bulamadıysanız Sally Hansen Miracle Cure-Tırnak Soyulmalarına Karşı Mucize Etkiyideneyin. 3 günde tırnaklarınızda %50’ye varan iyileşmeye şahit olun.  
  Sıklıkla suya, deterjana maruz kaldığından soyulan veya zayıf ve güçsüz olduğu için katmanlara ayrılan ve bir türlü uzatamadığınız tırnaklarınız için kurtarıcı olan bu ürün kısa sürede tırnaklarınıza etki ediyor.
Ayrılan katmanları mühürlemeye ve çatlakların arasını doldurmaya yardımcı olurken, aynı zamanda tırnaklarınızı nemlendirmeyi ve güçlendirmeyi de destekliyor.
Kullanım Şekli: 
Şişeyi çalkalayınız. Ojesiz, temiz, kuru tırnaklarınıza uygulayınız. Gün aşırı üzerine bir kat daha ekleyerek devam ediniz. 3. kullanım sonunda tırnak üzerindeki tüm katmanları oje çıkarıcı ile temizleyiniz.  Gerekirse ertesi gün küre yeniden başlayınız.
Sally Hansen Miracle Cure-Tırnak Soyulmalarına Karşı Mucize Etki Fiyatı: 44 TL
Eczanelerde, Gratis, Watsons ve Sephora mağazalarında.

Cildinizin Temizlendiğini Hissedin!

Siyah noktalarınızdan ve geniş gözeneklerinizden bir türlü kurtulamıyor musunuz?
Murad’ın Gözenek ve Siyah Nokta Karşıtı Serisi’nin temizleme köpüğü Daily Cleansing Foam-Canlandırıcı Temizleme Köpüğü ile cildinizin arındığını hissedeceksiniz.
Daily Cleansing Foam - Canlandırıcı Temizleme Köpüğü kuru ve yağlı bölgeleri dengelemeyi desteklerken, aynı zamanda tıkanık olan gözenekleri temizliyor. Geniş gözeneklerinin küçülmesine yardımcı oluyor.
İçeriğindeki  Enerji Veren Nar Kompleksi™ ile cildin canlanmasını ve sağlıkla parlamasını destekliyor, cilde güçlü bir antioksidan kaynağı oluyor ve serbest radikallerle savaşarak cildin hücre döngüsünü korumasına yardımcı oluyor.

Yetkili Eczanelerde.
Murad Daily Cleansing Foam-Canlandırıcı Temizleme Köpüğü Fiyatı: 123 TL

Limonla Tırnaklara Bakım

Tırnak bakımı deyince ilk akla gelen doğal yöntem; tırnaklara limon sürmek. Gerçek doğal ürünler üreten ve her bir ürünün üzerine doğallık yüzdesini belirten Burt's Bees başta limon olmak üzere %100 doğal içeriklerden (%0 sentetik madde) oluşan tırnak bakımıyla favoriniz olacak.

Burt's Bees Tırnak Eti Bakım Kremi içeriğinde bulunan limon yağı ile tırnaklarınızı ve tırnak etlerinizi beslemeye, nemlendirmeye ve sararmış tırnaklarınızın rengini açmaya yardımcı oluyor. Yazın çantanızdan ayıramayacağınız Burt's Bees Tırnak Eti Bakım Kremi %100 doğal içeriğe sahip. Mis gibi limon kokusuyla size enerji verecek!
Bergamot ağacının meyvesinin kabuğu soyularak elde edilen limon yağı yatıştırıcı özelliğiyle bilinir. Limon yağının taze kokusu, cildi canlandırıp, uyarmaya ve yağı dengelemeye yardımcı olur.
Burt's Bees Tırnak Eti Bakım Kremi / Limon Yağı İçeren Sararmayı Önleyici Formül 38 TL                     
  Yetkili Eczanelerde ve Sephora Mağazalarında

Elit Nevresim 23 Nisan Çekilişi Açıklandı

5 Nisan’da başlatmış olduğumuz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında İki Kişiye Nevresim Takımı Hediye Ediyoruz adlı çekilişimiz 5 Nisan günü saat 11:02 de yapılmıştır.
Çekilişte 2 asıl 2 yedek talihli belirlenmiştir. Asıl talihlilere 1 hafta içerisinde ulaşılamadığı taktirde 1. yedek talihliden başlamak üzere yedek talihliler hediyeyi almaya hak kazanacak.
İşte Çekiliş Sonuçları;
Asıl Talihliler: Perihan İnce, Feyza Ünlü
Yedek Talihliler: Yeliz Yücelen, Semra Akcelep
Asıl Talihliler bu sayfaya yorum yaparak yada facebook üzerinden bizimle iletişime geçebilirler. 2 gün içerisinde bizimle iletişime geçmeleri rica olunur.
Çekilişi aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz;
http://www.cekilisyap.com/elit-nevresim-23-nisan-cekilisi