14 Nisan 2014 Pazartesi

BEBAK Acı Badem Sütlü Makyaj Temizleme Mendili

Makyaj yapmayı çok seviyorum , özellikle göz makyajı olmazsa olmazım.Koyu renk far ve Suya dayanıklı mascara kullanıyorum.Bahsettiğim ürün benim kurtarıcım. Cleanser kullanınca göz makyajımın aktığına çok kez şahit oldum. BEBAK Acı Badem Sütlü Makyaj Temizleme Mendillerinden bir tane alıyorum göz bölgemden başlıyorum temizlemeye , kolayca çıkıyor dağılmadan. Daha sonrada yüzümü siliyorum.Kullandıktan sonra cildimde herhangi bir kuruluk , gerilme hissetmiyorum , kokusuda çok güzel.Yapış yapış olmadan gözüm yüzüm temizleniyor.Fresh bir cilde sahip oluyorum Şekil A :)
Sizde durumlar nasıl , kullanıyor musunuz ?

Tatil adresimiz , Royal Palm Resort

Merhaba, 23 Nisanda Antalya yolcusu kalmasın :) Geçen senede aynı tarihlerde tatil yapmıştık.Çocuklu aile olunca, birde aşırı sıcaklarda yanmayı sevmiyorum, hem denizin tuzlu suyu hemde güneşin kavurucu sıcağı tatilimi bana zehir ediyor.Sızım sızım sızlıyorum.Geçen seneki otel seçimimiz http://www.prestigehotel.com.tr/tr/tr.html di. Mimarisi itibariyle çok güzel bir otel , yemekleride fena değil , temizlik olarak 5 yıldız diyemiyeceğim.3 Yıldızı anca hak eder..


Bakalım bu sene ne yapacağız , konaklama yapacağımız otel Göynükte  http://www.palmhotels.com.tr/ Gidip kalan arkadaşlar var ise önerilerine açığım.