6 Şubat 2014 Perşembe

Rapunzel Kömür Özlü Saç Bakımı , rapunzelstore.com

Kömür Özlü Saç Maskesinin numune boyunu kullandım ve saçlarımı yumuşacık yaptı tavsiye ederim kesinlikle. Almak isterseniz eğer https://www.rapunzelstore.com mutlaka uğramalısınız.

Fotoğraf
                                     

                                                Logo Rapunzel Store
Tam 10 yıldır Rapunzel Türkiye pazarında kuaför sektöründe hizmet etmektedir. Ve 2005 yılından beri kendi saç ürünlerimizi üretirken ve kuaför arkadaşlarımıza ürün kullanım ve uygulama konusunda binlerce kez eğitimler verirken, hem kuaför arkadaşlarımızdan hem de direk tüketicilerimizden hep aynı soruyu almıştık: bu saçlarınız için en uygun saç bakımı olarak hangi markayı kullanmamız gerekiyor diye. Ve biz hiçbir zaman firmaların üretmiş olduğu ürünleri ayırt etmemek için, markayı belirtmeksizin, `kendi saçlarınız için hangi markalı bakım ürünleri kullanıyorsanız, bizim saçlarımız için de aynı markalı ürünleri kullanmayı devam edebilirsiniz` demişizdir.

Bu cevabı ile biz gerek Türkiye pazarında bulunan, gerek ise yurt dışındaki kozmetik pazarında yer alan hiçbir markayı tercih etmemişizdir, çünkü her firmanın yaratmış olduğu muhteşem ürünler vardır. Ve biz her zaman müşterilerimize saç tiplerine, saç renklerine göre, kuaförlerine danışarak uygun ürünleri seçmelerini söylemiştik.
Ancak uzun yıllar boyunca, ne kadar fokusumuzun yalnızca saç üzerinde olmasını istesek de, müşterilerimiz tarafından giderek artan bu saç bakım ile ilgili taleplerine artık cevap vermeye karar verdik. 10 yıl sonrasında, ilk defa Rapunzel in yaratmış olduğu `saç bakım` ürünleri olarak yeni bir ürün çalışmasını başlattık. İlk ürünümüzü sizlere tanıtmaktan mutluluk duyarız. Artık saç üreticisi olarak bizim saçlarımız için en uygun bakım ürünü sizlere gururla sunuyoruz!
                                     

                                          Rapunzel secret saç bakımı

Rapunzel Secret saç bakım maskesi, bamcu ağaçtan elde edilen beyaz kömür ekstrelerin nemlendirici gücünü kullanarak;

Faydaları :
 • Saçtaki yağı emer.
 • Kafa derisini temiz tutar.
 • Tüm saç tiplerini onarır.
 • Saçlarınızı yumuşatır.
 • Saçlarınızın yoğunluğunu arttırır.
 • Saçlarınız kolayca taranmasına yardımcı olur.
 • Yıpranmış saçları güçlendirir.
 • Saçlarınızı daha canlı yapar.
 • Saçlardaki hasarlı yerleri güçlendirerek düzelmesini sağlar.
Bu bakımın mükemmel dengeli formülü sayesinde, saçınızı adeta farklı bir seviyeye getirdiğini hissedeceksiniz.
Rapunzel Secret bakım maskesi, saçın yumuşaklığının geri gelmesini, yoğunluğunun artmasına ve kolayca taranmasına yardımcı olur.
Kullanım Şekli :
 • Saçınızı şampuanlayın ve durulayın.
 • Fazla nemini alın.
 • Avucunuzun içine uygun miktar alın; kafa derisine değmeden bütün saçlarınıza yayarak saç uçlarına ve hasarlı alanlara konsantre ederek uygulayın.
 • 10-15 dk beklettikten sonra durulayın.

Tanaçan Kozmetikten Sevgililer Günü

3 Şubat-17 Şubat arası geçerli olan Sevgililer Günü kampanyasında 
en çok satan China Glaze- Seche-Thuya ve Gigi markalarında %30 a varan indirimler ve kargo ücretsiz fırsatı Tanaçan'dan. 
Sepetinize atacağınız her kampanyalı ürün sonrasında kargo ücretsiz!
Kampanya ürünleri için buraya tıklayabilirsiniz.
kozmetiksite çok romantik, kalpleri düşüyor yakalayın

China Glaze ojeler 14 ml boyutundadır. En moda renklerden oluşan geniş renk yelpazesi ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. China Glaze ojeler şişme ve kabarma yapmaz. China Glaze renkleri DBP, Toulene ve eklenmiş Formaldehyde içermez!
Salon Perfect Kirpikler doğal, hafif ve uygulaması kolaydır. Sevgililer Gününde daha özel bakışlara sahip olmak istemez misiniz?
Gigi No Bump Batık - Kıl Dönmesi Solüsyonu, kıl batıklarının sebep olduğu şişlik ve kızarıklığı minimalize eder, düzenli kullanıldığında batıkların yüzeye çıkmasına yardımcı olur.

Güzel bir haber daha Vanilya Club'dan …


VanilyaClub’a özel hazırlanan China Glaze Sevgililer Günü setlerine göz atmayı unutmayın!