10 Ekim 2014 Cuma

www.bioorganik.com.tr Bio Dent Diş Macunu Basic


Ürün Açıklaması

Diş macunu tüpü, 75ml

* Florür ve Floroid içermez. STEVIA İçerir.

* Yapay tatlandırıcı, Sorbitol ve Aspartam içermez.

* Sentetik koruyucu madde içermez.

Zeytin yaprağı özü ve doğal tatlandırıcı bir bitki olan ve şekerotu da denen yeşil yapraklı stevia karışımından meydana gelen etken maddesiyle birlikte sentetik içeriği bulunmayan mikro büyüklükteki mineralli toprak içeren tamamen doğal bir diş macunudur.

Zeytin yaprağı özü, papatya ve stevia karışımından oluşan etken madde kombinasyonu hassas diş etlerine bakım uygular ve ağzın doğal florasını korur. Bazik bir etki yapan yeşil mineralli toprak doğal mineraller ve eser miktardaki elementler bakımından zengindir. Mikro büyüklükteki toprak parçacıkları dişlerde meydana gelen tabakayı ve birikintileri dikkatle temizler.

Mentol içermez: Homeopati tedavisi sırasında da tavsiye edilir!

Taze nane tadındadır !

BIODENT Basic sentetik koruyucu madde içermez. Diş macununun tüpünü açtıktan sonra oda sıcaklığının üzerinde muhafaza etmeyiniz. Tüpü açtıktan sonra 2 ay içinde tüketiniz.

Ağzı açılmamış halde son kullanma tarihi ve parti numarası için Tüpün alt ucuna bakınız.

SAĞLIĞINIZ İÇİN;

Dişlerinizi günde en az iki kez, iki dakika boyunca BIODENT ile fırçalayın. Diş Fırçanızı her 3 ayda bir yenisi ile değiştirin. Düzenli olarak 6 ayda bir diş hekiminizi ziyaret edin.ÜRÜNÜSATIN ALMAK VE İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder