8 Ekim 2014 Çarşamba

#cananilesummerparty etkinlik sponsorları www.bioorganik.com.tr


 #cananilesummerparty etkinliğinin sponsorlarından bioorganik.com.tr yi  yakından tanıyalım.              Bio Organik Yaşam Ürünleri

Bio Organik Yaşam Ürünleri, organik yaşam konusunda uzun sürede edinilen bilgi ve tecrübeler ışığında 2013 yılında Türkiye’de ticari faaliyetine başlamıştır. Gıda, Kozmetik, Temizlik, Tekstil ve eklenecek farklı sektörlerde hizmetinizdedir. Hedefimiz Türkiye'deki ve yurtdışındaki sertifikalı organik ürünlerin, üreticiden en uygun fiyatlarla doğrudan size ulaşmasını sağlamak ve organik ürünlerin kullanımını tüketicilere yaymaktır, bu vesileyle Türkiye'de organik üretimin yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktır.
Sürdürülebilir sağlıklı bir yaşam için, yarınlara yaşanabilir bir dünya bırakmak için, ekolojik dengenin hızla bozulduğu günümüzde doğaya saygılı üretime destek vermek için organik ürünler kullanmalı ve üretimini desteklemeliyiz.
Organik ürün üretim ve tüketimi Türkiye'de henüz ne yazık ki emekleme dönemini yaşamaktadır. Çevreye ve sağlığa duyarlı organik ürünlere ilgi duyan ve tüketen siz müşterilerimizi Türkiye'de organik pazarın gönüllüleri ve öncüleri olarak görüyor,  ailemizin bir parçası olmak için sitemize her zaman bekliyoruz. Görüş ve önerilerinizi her zaman önemsiyoruz.  
Bio Organik 2013 yılından itibaren internet sitesinden (www.bioorganik.com.tr), bir çok organik marketlerde, seçkin eczanelerde, seçkin kozmetik marketlerde ve bir çok internet sitesinde ürünlerini hizmetinize sunmaktadır.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, siz ve aileniz için sağlıklı bir yaşam dileriz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder