25 Ağustos 2014 Pazartesi

C'ose Kozmetik Market RePuTe Parfüm

Mayıs ayında İstanbul'a İlknurcuğum Anneler Günü etkinliğine davetli olarak gittim ve aynı gün Ecenazın rahatsızlanması sebebi ile geri döndüm.Denizi göremedim,yanarım yanarım ona yanarım ...Oysa  ne hayallerim vardı , hatta aylar öncesinden Gülsen'e  dedimki Meşhur pazarlardan yazlık alışverişimi ucuza yapmak istiyorum.. Hayat siz planlar yaparken başınıza gelendir demişler.Ne zaman plan program yapmaya kalksam beklenmedik aksilikler peşimi bırakmıyor.
Tam 10 gün önce doğum günümdü ve Ümit yanımda yoktu.İş dolayısıyla İstanbula 2 günlüğüne gitti geldi.Ben gezemedim sen bol bol gez ve denizi kokla diye tembihledim :) 15inde de Ankaraya döndü , doğum günüm olduğunu yoğunluktan  son anda hatırlayıp ve tesadüfen girdiği mağazadan bana çoook güzel kokan parfüm deodorant seti almış.Miğrenim var her kokuyu sevmem bilir.Kozmetik aşığı olan eşine bu kadar cezbedici bir koku seçebileceğini tahmin etmiyordum.Sonradan açıkladı ki gittiği kozmetik mağazasındaki personelin çok yardımcı olduğunu.(Buradan okuyorlarsa eğer kendilerine çook çok teşekkür ederim. Re Pu Te benim kokum kesinlikle) Kozmetiğe ne paralar döktüğümü biliyor.Sadece 25 TL ödemiş kendiside şaşırmış.Satış danışmanı PePuTenin Lider Kozmetiğin ürünü olduğunu 25 yıldır sektörde olduğundan C'ose ile grup şirketi olduğundan bahsetmiş.Çok şıkta paketlemişler. İstanbul'da olan takipçilerim çok şanslısınız , Anadolu yakasında oturuyorsanız mutlaka uğrayın.
http://cose.com.tr/magazalarimiz 


Re Pu Te es geçilecek bir koku değil. Kendini kanıtlamış,özgüveni yüksek kadınların kokusuymuş. Burcumlada pek uyumlu.Şimdiden İstanbul'a bir giden olsada sipariş versem in derdine düştüm.Hatta Cose Kozmetiği aradım online satışınız var ise Ankaraya sipariş vereceğim dedim.Maalesef yokmuş,üzüldümm keşke olsa.
Giden gelen olmazsa Ekim'e kadar  bekleyeceğim.
Sitelerindeki dergiyi inceledim ,ünlü markaların fiyatları çok cazip ve kampanyalı.
Bayan olupta kozmetikte ihtiyacı olmayan varmıdır.

Cose Mağazalarından alışveriş yapıyor musunuz? Re PuTe Parfümü denediniz mi?
Bende sizlerin yorumlarını merak ediyorum.
Sevgilerimle,
Canan


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder