7 Temmuz 2014 Pazartesi

Seche ojeler kozmetiksite.com da

                     Tırnak bakım ürünlerinde lider olan Seche markası artık oje grubuyla Tanaçan'da
Dünya çapında büyük üne sahip, bir çok uzman tarafından en iyi üst kaplama olarak kabul edilen ‘Seche Vite’ (hızlı kuruma anlamına gelmektedir) ‘World’s Finest Top Coat’ (dünyanın en iyi üst kaplaması) sloganıyla son kullanıcı ile buluşmaktadır. Yıllarca sadece tırnak bakım grubunda hizmet veren Seche markası, ana ürünü olan Seche Vite üst kaplamasının da sahip olduğu şöhret ve performansa güvenerek geçtiğimiz yıllarda önemli bir karar vererek Seche renkli ojeleri de tüketiciye sundu.
Seche tarafından sunulan ilk ojeler Seche Rose ve Seche Blanc ülkemizdeTanacan distribötörlüğü tarafından satışa sunulmuştu. Rose ve Blanc klasik French manikürü için gerekli olan ojelerdi. Bu gruba daha sonra Seche Collage isimli oje katıldı. Seche Collage ülkemizde ‘Simli oje’ adıyla bilindi. Oje süslemede ve nail art efekt vermek için, tırnakta ebru uygulamalarında kullanıldı.

Şimdi ise renk grubu genişliyor. Geçtiğimiz Haziran ayında Türkiye’ye gelen Seche - Perfectly Poised isimli yeni koleksiyon 6 harika canlı yaz renginden oluşuyor. 
Gelin şimdi renkleri teker teker tanıyalım.

Head to toe


Effortlessly styled


Perfectly poised


Conquer the world


Keep it to you

Seche renk grubu Amerika'dan aldığımız bilgiye göre daha da genişleyecek. Ülkemizde son kullanıcının ve profesyonellerin beğenisine sunulan Seche renk grubu sizden gelecek bilgilere göre kendi yolunu çizmeye hazır!

Tanaçan Kozmetik 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder