5 Haziran 2014 Perşembe

Koreden Gelen Güzelliğin Sırları ; Limonian Dünyası

Türkiyeye Güney Koreden Kozmetik Ürünleri ithalatı yapan LIMONIAN markasını ve ürünlerini tanıtacağım.Dilerseniz firmanın gözünden LIMONINA ı tanıyalım.
Biz, Limonian markasıyla 2013 yılında kurulup Güney Kore‘den kozmetik ithalatı yapan yeni bir firmayız.
Güney Kore‘de üretilen ve Kore piyasasında tercih edilen kaliteli kozmetik ürünleri getiriyoruz. 
Türkiye‘de daha tanınmayan ama Kore‘de çok satılan yeni kozmetik ürünleri türk tüketicilerle tanıştırıyoruz.
İnternet satış yada network marketing sistemi ile ithalattan sonra direk son tüketiciye ürünlerimizi sunarak
en uygun fiyata ürün satışını gerçekleştiriyoruz.
Sitede ilgimi çeken ürünlere bir göz atalım
Fotoğraflara tıklayarak ürün ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

    Cookie - Strawberry Çilek aromalı el kremi

Kurabiye gibi el kremleri : Ürünün ambalajından içeriğine kadar kurabiyeyi andıran bir el kremidir. Ele sürülürken krema gibi bir his ve koku bırakır. 

Uzun süre nemlendirir ve güzel kokuyu korur: Cilde çok kolay emilir ve uzun süre etkisini korur. 

Taşınması çok kolay: El çantasına kolayca sığar. İstediğiniz her yerde kullanılabilir.

                                       Angel's Powder Yüz Temizleyici

               Cildi derinlemesine temizler : 

Cildin derin kısmına oksijen besler ve ciltteki kan dolaşımınıhızlandırarak birikmiş kirlerin dışarı atılmasını hızlandırır. 

Sivilceleri önler: %100 doğaldır. Sivilceyi önleyen yapay madde içermez. Sivilce problemine neden olan birikmiş kirlerin hızlı atılmasını sağlayarak sorunun asıl problemini çözmeye yardımcı olur. 
Cildin yenilenmesine ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur: Bol oksijen beslenmesi ile sağlıklı hücreler bölünmeye başlar. Bölünmüş hücreler cilde dolgunluk kazandırır ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.

                              

                          Cyber Shine - Yüz ve Makyaj TemizleyiciHem makyajı temizler hem yüzünüzü temizler: Yüz yıkama, makyaj temizleme ve maske özelliğine sahip olan çok fonksiyonlu üründür. Göz makyajını bile çok kolay temizler. 

Cildin derinlemesine temizler: Makyaj yapmaktan makyaj temizlemenin daha önemli olduğunu biliyorsunuz. Kendiliğinden köpüren minik köpükler cildi derinlemesine temizler. Diğer yüz temizleyicilerden farklı olarak yüzünüzü yıkadıktan sonra gerginlik hissetmezsiniz. 

Cilt bakım için değişik faydalı ham madde içerir: Alp dağlarında elde edilen eco sertifikalı Giga white, Vitamin C,E AHA, bitkisel kollajen gibi faydalı hammaddeler içerir. Sebum kontrolü, gözenek bakımı, siyah nokta giderme, ölü deri giderme, beyazlatma özelliğine sahiptir.


Yeni Kullanmaya başladığım Kore'de 5 Ayda 1 milyon adet satan High-end Touch Foundation BB Kremli fondöten yorumlarım yakında blogumda olacak..

Limonian Dünyasına Ulaşmak için;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder