20 Haziran 2014 Cuma

Güzelliğe giden yol Bebek’ten geçiyor:MOS BEBEK!

Doğan Çelik’in devralmasıyla birlikte yenilenme sürecine giren MOS, yepyeni bir tarza sahip MOS BEBEK’te güzellik tutkunlarıyla buluşuyor.
MOS’un yenilenen yüzünün sembolü haline gelecek olan MOS Bebek’te son trendler MOS’un deneyimli ekibi tarafından uygulanıyor ve salon müşterilerin konforu esasına dayanarak hizmet veriyor.

Modern tasarımıyla öne plana çıkan MOS Bebek’te, 15 kişilik tasarım ekibi ve 10 çalışma alanı bulunuyor. Bilgisayar ve internet alanının bulunduğu salonda, müşterilere istedikleri model tabletler ile gösteriliyor. MOS Bebek ayrıca açık büfe ikramı ve otopark alanı ile de müşterilerinin konforu ve rahatlığını da sağlıyor.
Uzun yıllar MOS bünyesinin hem sanat ekibinde hizmet vermiş hem de eğitmenlik yaparak MOS vizyonuna sahip genç yetenekleri yetiştirmiş Ali Tacir ise MOS Bebek Salon Yöneticisi olarak tüm güzellik tutkunlarıyla her gün Bebek’te buluşuyor olacak. 20 yıllık birikimiyle pek çok ünlü simanın saç stili danışmanlığını yapan Doğan Çelik ise Salı ve Cuma günleri, MOS’un yenilenen yüzü ve anlayışıyla açtığı ilk salon MOS Bebek’te bulunacak.

MOS markası gelecekte aynı değerlere hizmet vermeye, trendleri belirlemeye, teknoloji ile güncellenerek farklı tatlar yaratmaya ve büyümeye devam edecek.
MOS Bebek Adres
Bebek Mah. Cevdet Paşa Cad. 17/A 1183 Beşiktaş

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder