1 Mayıs 2014 Perşembe

Pet Pansiyon Taurus AVM 'de açıldı

Daha öncede blogumda Pet Pansiyon açılacak diye duyurmuştum. Değerli blogger arkadaşlarım Gırla Fikir (Nazlı) - Nesneslis(Neslihan)- Litte Butterfly(Sena) - Kozmetik Aşığı(Ezgi) ve Minik Prensesim Ece Naz la birlikte Taurus AVM ye gittik.Önce Bekir Coşkun ile tanıştık. Fotoğraf çektirdik. Hatta Ece Naz 'a dediki gel beraber resim çektirelim kabul etmedi , sana köpek alırım dedi. Yine gitmedi. Sonra 3 ümüz beraber çektirdik. Bekir abi bende istiyorum bu fotoğrafı bana da yollayın dedi :))


Ece Naz çok heyecanlıydı. 2013 Yetenek Sizsiniz Şampiyonu Max 'de ordaydı bizim kız pür dikkat izledi gösteriyi. Gösteri bitiminde Ali Yeşilırmak ile ayak üstü sohbetimiz oldu.Kendisi ile aynı köylüyüz ve uzaktan akrabayız. Yetek  Sizsinizi kazandığı için ayrıca mutlu ve gururluyuz :)  
                                                                Basın Bülteni
-Sevimli dostlarınız Taurus’a emanet
-İlklerin AVM’si Taurus, yine bir ilke imza atarak projelendirdiği
“Pet Pansiyon”u hizmete açtı
-“Yetenek Sizsiniz” yarışmasında ipi göğüsleyen yetenekli köpek
MAX açılışa eğlenceli şovlarıyla renk kattı

Ankara - Sunduğu birbirinden farklı ve eğlenceli hizmetlerle AVM anlayışına yeni soluk getiren Taurus AVM, yine bir ilke imza attı.

Taurus AVM, hayvanseverlerin küçük dostlarıyla alışveriş merkezlerine gelememesinin önüne geçmek için projelendirdiği “Pet Pansiyon”u çok sayıda hayvanseverin katılımıyla hizmete açtı.
Düzenlediği etkinlikler ve sunduğu farklı hizmetlerle her yaş grubuna hitap eden Taurus AVM, küçük dostlarımızı da unutmadı. Ücretsiz olarak hizmete açtığı Pet Pansiyon ile AVM’lerdeki önemli bir eksiği tamamlayan Taurus AVM, siz rahatça alışveriş yaparken, minik dostlarınıza AVM içerisinde ücretsiz konaklama olanağı sağlayacak. Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan Pet Pansiyon, açılışı oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Hayvansever kimliğiyle tanınan usta gazeteci Bekir Coşkun’un katıldığı törende “Yetenek Sizsiniz” yarışması birincisi yetenekli köpek MAX da şovlarıyla açılışa renk kattı.
Yıllardır hayalini kurduğu çok önemli bir projeyi hayata geçirdiğini dile getiren Taurus Balgat Yatırım A.Ş Genel Müdürü Ömer Tezcan, bundan böyle hayvanseverlerin dostlarını evde yalnız bırakmak zorunda kalmadan gönül rahatlığıyla Taurus’a emanet edebileceklerini belirtti.
-“Çocuklarımıza örnek olmayı amaçladık”
Ömer Tezcan,şunları söyledi:
”Pet Pansiyon’u inşa ederken 3 amacımız vardı. Bunlardan ilki sokak hayvanlarına dikkati çekmekti. Evde yaşayan hayvanlara göre sokak hayvanlarının ömrü daha kısa. Biz evde bırakılamayan dostlarımızı güzel bir ortamda ağırlamak istedik. Ücretsiz olan Pet pansiyonumuz klimalı ve havalandırmalıdır. Ayrıca böyle bir hizmetle çocuklarımıza örnek olmayı amaçladık.”
Bu projenin hep hayali olduğunu söyleyen Tezcan, “Benim de köpeklerim var. Onları evde bırakarak dışarı çıkmak hep beni rahatsız ederdi. Özellikle AVM’lerdeki bu eksikliğin giderilmesini isterdim. Şimdiye kadar kimse dostlarımıza yönelik böyle bir projeye imza atmadı. Taurus AVM olarak Türkiye’de bir ilki hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Taurus AVM’de artan yemeklerin bizzat kendi personelleri tarafından Çankaya Belediyesi Sahipsiz Hayvan Barınağına ulaştırıldığını bildiren Tezcan, şunları söyledi:
“Taurus AVM bir alışveriş merkezinden öte 'yaşam merkezi' olma hedefiyle yola çıktı. Bu yüzden de herkese uygun hizmeti verebilmek için projelendirildi. Taurus AVM’ye gelen her yaştan ziyaretçi kendisine uygun hizmete ulaşıyor. Dijital oyunlarıyla eğlence severlerin, seçkin marka karması ile alışveriş tutkunlarının, farklı tatların bir araya geldiği yemek bölümüyle lezzet tutkunlarının kısacası herkesin AVM’si olmayı başardık. Pet Pansiyon ile birlikte minik dostlarımız da Taurus’ta kendisine yer bulabilecek.”
-“Burası sevginin kesiştiği yer”

Hayvansever kimliği ile de tanınan Gazeteci Yazar Bekir Coşkun ise her gün çok sayıda davet aldığını, bunların önemli bölümüne iş yoğunluğu nedeniyle katılamadığını belirtti.
Buna karşın Taurus AVM’de minik dostlar için inşa edilen Pet Pansiyon’un ilgisini çektiğini ve bu davete katıldığını ifade eden Bekir Coşkun, bir yarışmada birinci olan köpek MAX’ ın şovunu bekleyen çocukları işaret ederek, ”Burası sevginin kesiştiği yer. Siz bizim kavgalarımıza bakmayın. Biz birbirimizle kavga ederiz ancak, olay bir hayvana dayandığında hemen barışırız. Hayvanları yaşatmak için ortak mücadele veririz. Hayvan sevgisi birleştirici bir güçtür. Siz onları koruyun” dedi.

Pet Pansiyon daha sonra, çok sayıda ziyaretçi, hayvanseverin katılımıyla törenle açıldı. Süper yetenek MAX, pet pansiyonun ilk konuklarına eşlik etti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder