14 Ağustos 2013 Çarşamba

saç tebeşirleri sonucumuz


Tebrik ederim çok acil adres ve telefon bilginizi bekliyorum.
czerkinli@hotmail.com


1-) Esin Bilir Anık  24 lü tebeşir
2-) Mehmet Ali Ekşi  12 li tebeşir
3-) Sultan Kum   12 li tebeşir

Rauseska.com işbirliği ile 1 kişiye çanta hediye ediyoruz


               
Değerli müşterilerimizin sitemizden yapacağınız her alışverişte güvenliğinizi sağlamak amacı ile  
Rauseska.com;· Veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır.

· 

Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.
· 
Online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan yeşil bar 

sertifikasına sahip Facebook e-mağazası ile üyelerine Facebook'tan çıkmadan alışveriş 

kolaylığı sağlamaktadır.

hepsilife.com işbirliği ile 3 kişiye hasır sepette havlu hediye ediyoruz.

Sevgili dostlarım ,değerli takipçilerim bugün size ev tekstiline yeni soluk getiren ve şuan İstanbul Anadolu yakasında 6 şubesi bulunan hepsi life ev tekstil firmasından bahsedeceğim. Sitede çeyizlik çok güzel ürünler kampanyada, yatak örtülerine bayıldım , hem perdeli hem perdesiz satın alabiliyorsunuz. Dantela Vita Bamboo aile bornoz setlerinde de indirimler mevcut.Sizler için seçtiğim görsellere tıklarsanız direk siteye erişim sağlayabilirsiniz.
Murat beye çok teşekkür ederim ,kampanyamıza ilgi ve alakasından dolayı.

 HepsiLife® Ev Tekstil Mağazaları, ev tekstil sektöründe nevresim, yatak örtüsü, yorgan ve yastık grubu ile havlu ve bornoz grubu ürünlerinin tedarikini, toptan ve perakendede kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. 2000 yılında kurulan firmamız, kuruluşunu takip eden 13 yıl içerisinde kendi konseptinde mütevazi ve deneyimli satış ekibine sahip bir firma haline gelmiştir. Bu süre zarfında, alanında markalaşmış üretici firmaların ürünlerini bir araya getirerek, perakende ve toptan satışta birçok ilke ve başarıya imza atmıştır.

1.000 izleyici hediyesi ..


Sevgili dostlarım merhaba , 829.olan izleyici sayım benim için yüksek ama firmalarımız için düşük bir rakam olabiliyor. O nedenle hem firmalarımızı hemde sizleri sevindirecek bir haberim var.Kampanya şartlarını yerine getiren 2 kişiye hediyelerim olacaktır. Bugün kü sponsorunuz benim