17 Temmuz 2013 Çarşamba

keramika seramik ile 3 kişiye 6'lı servis tabağı hediye

Sevgili dostlarım değerli takipçilerim merhaba , bugün size öncü markalarımızdan olan Keramika Seramiği tanıtacağım.Sloganları ne kadar güzel değil mi , gerçekten de mutfaklarımızı renklendiriyorlar. Kahvaltı setleri , Yemek Takımları , Kahve Takımları , Pasta Takımları ,Baharatlık , Saklama kapları , Meyvelikler , Mama Takımları... Ürün yelpazeleri çok geniş. 
Siz bu röportajı okurken Keramika ile blogumda sizin için çok güzel bir kampanya düzenledik
 Kampanyamıza katkılardan dolayı  Keramika'ya teşekkür ederim.


Keramika artık www.keramikashop.com da!


LokumSTORE 1. hafta kazananı
Tebrik ederim ilk hafta kazananı siz oldunuz. Acil iletişim bilgilerinizi bekliyorum.

czerkinli@hotmail.com


Hala şansınız devam ediyor arkadaşlar LİNKTEN KATILABİLİRSİNİZ

Yoğurtlu Pazı Borani
Minik minik doğradığım pazıları  (1 bağ) azcık kısırlık bulgur ile  ocakta  haşlıyoruz . Sarımsaklı yoğurt yaptığımız bir kapta haşlanmış ve suyu süzülmüş pazıları soğuduktan sonra ekliyoruz , tuzunu da katıp servis ediyoruz. Kızım ve Eşim yoğurdun her türlüsüne bayılır. Üzerine tereyağ gezdirenlerde var ama ağır olmasın diye ben yapmadım. Arzuya göre nane kırmızı biber ekleyebilirsiniz.

Afiyet olsun.


Patatesli Taze Fasulye


Cumartesi günleri bizim burada İlker Pazarı kuruluyor. Akşam iş çıkışı koştur koştur pazara gidiyorum , en tazesinden sebze ve meyveleri seçmeye çalışıyorum pazarcıların izin verdiği kadar tabiiki :)

2 bişey alayım diye gidiyorum , pazardan çıkıp markete giriyorum eve gelene kadar kollarım kopuyor.Evin eksiği maalesef bitmiyor.