17 Haziran 2013 Pazartesi

ekobahce.com isbirliği ile 1 kişiye organik ürünler hediye ediyoruz

   EKOLOJİK YAŞAM MERKEZİNİZ

Ekobahçe, 7 senedir Acarkent, Beykoz'da faaliyet gösteren sertifikalı organik ürün satış mağazasıdır. Ekobahçe'nin kendisine ait ECOCERT Organik Tarım Müteşebbis Sertifikası bulunmaktadır. Bununla birlikte, ürün aldığı tüm üreticilerin organik tarım sertifikası ve alınan her bir ürünün organik ürün sertifikaları bulunmaktadır.
     Ekolojik döngüyü bir yaşam biçimi olarak görmüş, gittikçe kirlenen ve sağlıksız ürünlerle hayatlarımızı tehdit eden konvansiyonel tüketime karşı, üretene ve tüketene saygı felsefesini benimsemiştir.

     Ekobahçe, tüm ürünlerinin alımını aracısız, direkt üreticilerden ve yüksek kapasitede yaptığı için pahalı değil ekonomiktir. Acarkent'te yer alan Ekolojik Yaşam Merkezi adını verdiğimiz mağazalarımızda gıdadan, kozmetiğe, makyaj malzemelerinden tekstile, şarküteri ürünlerinden taze meyve ve sebzeye kadar yaklaşık 80 marka/üreticiye ait geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.


     Ekobahçe Ekolojik Yaşam Merkezimize uğrayabilir, telefonla sipariş verebilir veya özel soğutuculu araçlarımızla kapınıza teslim ettiğimiz internet sitesinden siparişinizi verebilirsiniz."İlacınız gıdanız, gıdanız ilacınız olsun" (Hipokrat)Raya  Sade

Arazi  Arazi

Meyve  Meyve

Klar  Klar

Zuii  Zuii

Happy Moments  Urtekram

Erbaviva  Green Babies


Kampanya şartlarını yerine getiren ve çekilişte 1.olan kişiye görselde belirttiğimiz 75 TL Değerinde ürünler hediyemiz olacaktır.

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ 


**Facebook sayfasını beğenin ve herkese açık paylaşınız.

http://www.facebook.com/ekobahce

** Web sitesine facebookla bağlan yapınız.
http://www.ekobahce.com/

Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ 17 HAZİRAN 2013 TE SONA ERECEKTİR.

KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

HEPİNİZE BOL ŞANS..

yesilbaharat.com işbirliği ile hediyelerimiz var..Yeşil Baharat "önce güven, para amaç değil araçtır" ilkesini prensip edinerek çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerini müşteri olarak değil bir çalışma ortağı olarak gören Yeşil Baharat her zaman bu yaklaşımla hareket etmektedir.
Yeşil Baharat'da herkes eşit ve mükemmel hizmet alır.
İlke edindiğimiz ve büyük titizlikle uyguladığımız yüksek müşteri memnuniyeti ile tüm müşterilerimizin daha keyifli alışveriş yapması için çalışıyoruz.
Yeşil Baharat, seçkin markalarla yaptığı anlaşmalar sayesinde %100 orijinal ürünleri uygun fiyatlara tedarik etmektedir.
Mağazamızdaki tüm ürünler gerçek üretici firmalar tarafından üretilmiş ürünlerdir.
Yeşil Baharat, sahte ürünlere karşı son derece hassastır.Yeşil Baharat; Bursa Güç Sistemleri Ltd. Şti. bünyesi içerisindedir.


Pul Biber Mini 1000 Gr Nane 250 Gr

Shiffa Home Milk Thistle Shiffa Home Ginkgo Biloba

Kırmızı Kantaron Otu 25 gr Sığır Kuyruğu 25 Gr

Rosense Göz Çevresi Bakım Kremi 20 ML Rosense Nemlendirici Maske 75 ML

Kampanya şartlarını yerine getiren her 50 kişide 1 kişi resimde görmüş olduğunuz ürünleri kazanacaktır. Maksimum katılım sayısı 250 kişidir. 


KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ 

**Facebook sayfasını beğenin ve paylaşın

http://www.facebook.com/pages/Yeşil-Baharat/372216882831968?fref=ts

http://www.yesilbaharat.com/orva/orva-zeytinyagi-sampuan-ve-sac-bakim-yagi linke tıklayıp facebookta beğen ve f işaretine tıklayıp facebookta paylaşınız.


KAMPANYAMIZ 18 HAZİRAN 2013 TE SONA ERECEKTİR.

HEPİNİZE BOL ŞANS..

çimen kolonyası sonucumuz

Tebrik ederim çok acil bilgilerinizi bekliyorum

czerkinli@hotmail.com